Šeštadienį (05.21) baigėsi Olandijos krepšinio čempionato finalo serija. Šalies čempionu tapo ketvirtąją pergalę iškovojęs Gintauto Vileitos Amsterdamo "Demon Astronauts" klubas.

"Demon Astronauts" išvykoje 73:43 (16:9, 13:14, 21:16, 23:4) nugalėjo Zvolės "Landstede" krepšininkus ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-0.

Amsterdamo klubas Olandijos pirmenybių auksą laimi jau penktą kartą.

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržę Amsterdamo krepšininkai kontroliavo situaciją ir po dviejų kėlinių turėjo 6 taškų pranašumą.

Po didžiosios pertraukos "Demon Astronauts" krepšininkai galutinai perėmė iniciatyvą ir iškovojo triuškinančią pergalę 73:43.

Gintautas Vileita nugalėtojams pelnė 12 taškų.

"Demon Astronauts": Joe Spinksas 18 taškų, Tonis Gipsonas 15, Gintautas Vileita 12, Sherickas Simpsonas 11.

"Landstede": Gregas Stevensonas 15, Scottas Ungegeris 12, Reinas Van der Kampas 9.