Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas

Vos ketvirtąją pergalę šį sezoną Rumunijos lygoje iškovojo Mediašo „Gaz Metan“ (4-21) komanda su trijais lietuviais. Ji savo aikštėje 81:76 (21:20, 18:12, 22:21, 20:22) laimėjo prieš Raimundo Danio vedamą Targu Žiu „Energia“ (10-15) ekipą.

Gediminas Navickas nugalėtojams per 22 minutes pelnė 8 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Robertas Grabauskas rungtyniavo 29 minutes, pasižymėjo 6 taškais (1/1 dvitaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, 1 sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė

Trečias „Gaz Metan“ lietuvis Vaidotas Pečiukas per 14 minučių pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, 3 kartus suklydo bei 1 sykį prasižengė.

Tuo metu Danys žaidė 38 minutes, pelnė 15 taškų (2/7 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 12 kamuolių, 3 sykius suklydo ir 4 sykius prasižengė