Klivlendo „Cavaliers“ ekipa žaidė kitaip, tačiau rezultatas – tas pats. Praėjusią naktį NBA Rytų konferencijos finalo serijos rungtynėse „Cavaliers“ išvykoje 76:79 (16:20, 34:18, 13:22, 13:19) nusileido Detroito „Pistons“ komandai. Žydrūno Ilgausko klubas pralaimėjo tokiu pat rezultatu, kaip ir pirmas tarpusavio rungtynes pirmadienį.

Rytų konferencijos finalo serijoje iki 4 pergalių „Pistons“ laimi 2-0. Artimiausi du serijos susitikimai vyks „Cavaliers“ aikštėje.

Pirmoje mačo pusėje dominavo „Cavaliers“, kuri įpusėjus dvikovai buvo priekyje 50:38. Tačiau trečiasis kėlinys svečiams buvo itin nesėkmingas. Klivlendo krepšininkai per jį pelnė tik 7 taškus, kol pataikė du tritaškius metimus per paskutines 39 ketvirčio sekundes. Du tolimi metimai leido „Cavaliers“ vėl išsiveržti į priekį 63:60.

„Pistons“ komanda ketvirtajame kėlinyje laimėjo atkarpą 14:4 ir atitolo 74:69, bet svečiai ne tik pavijo „Pistons“, bet ir persvėrė rezultatą, kai LeBronas Jamesas likus minutei ir 11 sekundžių realizavo baudos metimą – 76:75. Tačiau per likusį laiką svečiai taškų nebepelnė.

Likus 24 sekundėms šeimininkus į priekį išvedė Rasheedas Wallace‘as, kuris pataikė dvitaškį, o „Cavaliers“ per vieną ataką triskart neįmetė į krepšį ir likus sekundei prasižengė. Dar prieš tai „Cavaliers“ treneris Mike‘as Brownas buvo nubaustas technine pražanga už priekaištus arbitrui. Du baudos metimus realizavę šeimininkai išplėšė pergalę.

„Cavaliers“ komandai atstovaujantis Ilgauskas sužaidė nesėkmingas rungtynes. Per 27 minutes lietuvis pelnė tik 3 taškus (1/6 dvitaškių, 1/2 baudų). Be to, vidurio puolėjas atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet po dukart prasižengė ir suklydo.

„Pistons“: Rasheedas Wallace‘as 16 (11 atk. kam.), Jasonas Maxiellas 15, Chauncey Billupsas 13, Richardas Hamiltonas 13, Chrisas Webberis 9.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 19 (7 rez. perd.), Aleksandras Pavlovičius 14, Andersonas Varejao 14 (14 atk. kam.), Danielis Gibsonas 9.

Atrinkti (0) Visi (11)
manau cavs pateks i finala laimes abu macus namie o paskuj bent viena detroite. veliau viskas aisku bus. bet nba cempojonis taps spurs nors as ju nemegstu. siemet jie demonstruoja labai gera forma
2007-05-27
+2
jeigu laimetu cavs namie abejes ir paskuj bent vienas ishtemptu detroite (kas yra visaj ymanoma zhvelgiant i shitus du machus) tay turetu realias galimybes rungtyneut finale...
2007-05-25
+1
kieno gynyba geresne tas ir laimes cempionata..
2007-05-25
-1
siek tiek gaila kad vel gavo ir vel keleta taskeliu. intriga dingo arba nusikele i ateiti. matau, kad maxiell suzybejo: 15 tsk nemazai. ir walasas neblogai. tikiuosi intriga sugrys klyvlende.
2007-05-25
+2
o kas idomiausia kad abi varzybos baigesi tokiu pat rezultatu...
2007-05-25
pistons galetu pakraut tiem cavs:D
2007-05-25
-10
TJ
Sioje serijoje viska lems rungtynes clevelande. Svarbu, kad spiorsai nelaimetu finalo:)
2007-05-25
+3
to Basso
Kad ne trejos, o dvi. Cia dar ne finalas.
2007-05-25
-1
Neaiskus tas finalas dar, pistons namie abu kartu per plauka istempe. dabar trejos clevlende bus :)
2007-05-25
Manau NBA finalo dalyviai jau aiskus. Pistons - Spurs... Siaip zinoma sezona ir pats Lebronas neblizga bet ir ten komandele aplink ji suburta...