Praėjusią naktį JAV prasidėjo moterų Nacionalinės krepšinio asociacijos (WNBA) varžybos. Jose pirmąjį pralaimėjimą patyrė Katie Douglas ir Jen Derevjanik ekipa Konektikuto "Sun", 67:78 (34:41, 33:37) nusileidusi Detroito "Shick" klubui.

Nors susitikimo pradžioje pirmavo "Lietuvos telekomo" legionierių klubas (6:2, 8:4), vėliau Detroito komanda perėmė iniciatyvą, laimėjo atkarpą 15:4 ir išsiveržusios į priekį iniciatyvos nepaleido iki mačo pabaigos.

Rungtynes starto penkete pradėjusi Katie Douglas aikštelėje praleido 31 minutę, tačiau pelnė tik 3 taškus (0/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių). Taip pat ji atliko 3 rezultatyvius perdavimius, po krepšiais sugriebė 2 atšokusius kamuolius, 1 kamuolį perėmė, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

Jen Derevjanik rungtyniavo 7 minutes, per kurias taškų neįmetė ir 3 kartus prasižengė bei 1 suklydo.

"Sun": Taj McWilliams 25 (10 atkovotų kamuolių), Lindsay Whalen 12, Asjha Jones 11, Nykesha Sales 10.

"Shock": Kara Braxton 18, Ayana Walker 14, Deanna Nolan 11 (11 rezultatyvių perdavimų, 10 atkovotų kamuolių), Ruth Riley 10.

Kitų rungtynių rezultatai:

Los Andželo "Sparks" – Sietlo "Storm" 68:50
Vašingtono "Mystics" – Šarlotės "Sting" 60:42
Hiustono "Comets" – San Antonijaus "Silver Stars" 78:70
Sakramento "Monarchs" – Fynikso "Mercury" 77:72.

2005-05-22 15:03
pavargo po sezono turbut ir forma sedo
2005-05-22 14:10
nu Katie kazkaip nesavo amploa sulose nu nieko tokio gal pasistengs kitose rungtynese nes siaip sunku adaptuotis nuo Europietiskojo krepsinio prie amerikietiskojo.
2005-05-22 13:54