Penktadienį (05.20) Vilniuje baigėsi Lietuvos krepšinio veteranų čempionatas. Paskutinė pirmenybes baigė "45+" amžiaus grupė, kurios finale susitiko dvi Vilniaus komandos.

"45+" amžiaus grupės finale Vilniaus "Salilita" 79:54 (22:16, 23:12, 16:11, 18:15) nugalėjo Vilniaus "Energetiką" ir tapo Lietuvos čempione.

Nuo susitikimo pradžios į priekį išsiveržę "Salilitos" krepšininkai iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir nesunkiai laimėjo rungtynes.

"Salilitai": Stanislovas Kaulius 24, Vytenis Urba 20, Romas Ubartas 8.

"Energetikui": Steponas Jakubauskas 22, G.Dekeris 13.

Po rungtyniu Lietuvos krešinio federacijos įsteigtais prizais buvo apdovanoti ir geriausi abiejų komandų krepšininkai: Arūnas Šarka ir Stanislovas Kaulius ("Salilita"), S.Jakubauskas ("Energetikas").

Taip pat prizai buvo įteikti ir komandų vadovams: Apolinarui Abromavičiui ir Vyteniui Urbai ("Salilita"), Arvydui Sedekerskiui ("Energetikas").

Čempionais tapo: Arūnas Šarka, Apolinaras Abromavičius, Valerijus Prokopas, Audrius Morozas, Stanislovas Kaulius, Regimantas Kievinas, Alfredas Pautienis, Romas Ubartas, Vaclovas Pacevičius, Algirdas Šakalys, Vytenis Urba ir Gintautas Mackevičius.

Trečiąją vietą "45+" amžiaus grupėje užėmė Kauno "Atskalūnas", o ketvirti liko Vilniaus "Perlo" veteranai.