Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Pralaimėjimą Rumunijos čempionate patyrė tris lietuvius savo gretose turinti Mediašo „Gaz Metan“ (4-22) komanda. Ji svečiuose 60:84 (16:28, 20:25, 15:14, 9:17) pralaimėjo Piteščio BCMU (10-16) krepšininkams.

Geriausiai iš lietuvių sekėsi Vaidotui Pečiukui, kuris per 25 minutes surinko 15 taškų (1/5 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką ir 2 kartus prasižengė.

Robertas Grabauskas aikštėje praleido 21 minutę ir pelnė 8 taškus (3/8 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, gavo bloką ir 2 kartus suklydo.

Gediminas Navickas per 28 minutes pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/4 trit.). Gynėjas taip pat atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Nesėkmę patyrė ir Targu Žiu „Energia“ (10-16) su Raimundu Daniu. Ji namuose 53:81 (20:17, 9:19, 15:19, 9:26) turėjo pripažinti „Timisoara“ (8-18) komandos pranašumą.

Danys per 30 minučių pelnė 9 taškus (1/3 dvit., 1/5 trit., 4/6 baud. met.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 pražangas, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Apmaudų pralaimėjimą patyrė ir Karolio Babkausko atstovaujama Bukarešto „Dinamo“ (12-14). Ji namuose 70:73 (21:23, 8:15, 15:18, 26:17) nusileido Galacio „CS Phoenix“ (12-14) krepšininkams.

Babkauskas per 29 minutes surinko 10 taškų (1/2 dvit., 2/6 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 5 pražangas, gavo bloką, 1 kartą suklydo ir 1 sykį prasižengė.