Darjušas Lavrinovičius pelnė 23 taškus, tačiau to pergalei neužteko. „Lietuviškasis“ Kazanės „Uniks“ klubas sekmadienį išvykoje 64:72 (17:14, 15:13, 17:26, 15:19) pralaimėjo Maskvos CSKA krepšininkams.

Likus žaisti 3 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos dar 2 taškų skirtumu priekyje buvo „Uniks“ (64:62), tačiau tada CSKA pelnė 8 taškus be atsako ir įgijo 6 taškų persvarą, kurios per likusį rungtynių laiką nebeišvaistė bei iškovojo pergalę.

Fantastiškai šiose rungtynėse žaidęs Lavrinovičius per 24 minutes pelnė 23 taškus (10/10 dvitaškių,  0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Kšištofas Lavrinovičius per 18 aikštėje praleistų minučių surinko 7 taškus (2/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių), po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau sykį suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Saulius Štombergas šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

„Uniks“: Darjušas Lavrinovičius 23, Duško Savanovičius 14, Kšištofas Lavrinovičius 7, Jamalas McCulloughas 5, Dzmitrijus Sokolovas 5, Sergejus Čikalkinas 5.

CSKA: Matjažas Smodišas 27, Trajanas Langdonas 12, Zakharas Pašutinas 10, Davidas Andersenas 9 (7 atk. kam.).

Serijoje iki 4 pergalių CSKA išsiveržė į priekį 1-0. Antrąsias serijos rungtynes komandos žais jau rytoj (05.28) Maskvoje.

-2
Gaila tikejausiu staigmenos pirmose varzybose...:) nu bet realiai ziurint tai CSKA turetu pasitvarkyt UNIKSA kaip dowydas sake 4-2, arba 4-1. Bet asiku sirgsiu uz UNIKSA:) gal kas zino kodel stombergas nebuvo registruotas? beje lavriniviciui 5 kamuoliai mazoka, net ir mottola tiek nusiima...
2007-05-27
man nepatiko as tik uz uniks lietuviai gi man atrodo nieko neiseis 4-2 cska laimes