Pirmąjį pralaimėjimą Lenkijos čempionato finalo serijoje patyrė tris lietuvius savo gretose turinti Sopoto „Prokom Trefl“ ekipa. Ji sekmadienį išvykoje 71:86 (15:26, 16:23, 16:18, 24:19) nusileido Zgoželeco „BOT Turow“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Donatas Slanina per 27 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Tomas Masiulis per 26 aikštėje praleistas minutes surinko 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Tomas Pačėsas aikštėje praleido 15 minučių, per kurias nė karto nemetė į krepšį ir taškų nepelnė. Lietuvis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Serijoje iki 4 pergalių Sopoto krepšininkai vis dar pirmauja 3-1. Penktąsias serijos rungtynes komandos žais ketvirtadienį (05.31) Sopote.