Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

„Šiauliai“ „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybių rungtynėse „Lietuvos rytui“ pridarė daug nemalonumų, tačiau dviženklį pranašumą ketvirtajame kėlinyje išbarstęs sostinės klubas sugebėjo triumfuoti 81:80.

Po mačo kalbėjęs Vilniaus ekipos vyriausiasis treneris Tomas Pačėsas džiaugėsi priekinės linijos žaidėjų pasirodymu ir savo auklėtiniams didelių priekaištų neturėjo.

„Varžovai labai gerai pradėjo rungtynes. Dudzinskį gerai žinome, dabar jis demonstruoja gerą sportinę formą. Rungtynių pabaigoje mūsų žaidėjai pagalvojo, kad rungtynės jau laimėtos, bet šiandieniniame krepšinyje rezultatas gali pasikeisti per kelias minutes, tai mes ir pamatėme.

Labai gerai sužaidėme per priekinę liniją. Tiek Adamas, tiek Artūras bei Antanas dominavo po krepšiu, dėl to rungtynes ir laimėjome. Išskyrus mūsų klaidas, savo žaidėjams priekaištų neturiu. Gerai kovėmės prieš gerą komandą“, – sakė Pačėsas.

Tiesa, specialistas užsiminė, jog savo treniruojamos komandos klaidų statistinėje kategorijoje norėtų matyti mažesnį skaičių.

„Kol kas nepavyksta išgyvendinti neišprovokuotų klaidų skaičiaus, bet iš esmės rungtynės buvo neblogos. Net „Šiauliams“ ir priartėjus iki minimumo, išlikome šaltakraujiški – sumetėme baudų metimus ir išsaugojome persvarą“, – džiaugėsi Pačėsas.

Tuo metu pralaimėjusiųjų ekipos vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas teigė, jog jo auklėtiniai lemiamu metu prisibijojo varžovų.

„Labai gaila, nes atmosfera šiandien buvo nuostabi. Manau, kad trečiajame kėlinyje mes išsigandome varžovų agresijos ir pasislėpėme už nugarų, nors tokiose rungtynėse mes nejaučiame spaudimo. Patikėjome, kad galime kovoti per vėlai. Neturiu jokių priekaištų dėl kovos ir pastangų.

Prieš agresiją reikia atsakyti agresija puolime, o mes sustojome ir neišnaudojome rizikingos „Lietuvos ryto“ gynybos. Kovos dėl kamuolių pralaimėti tokiu skirtumu mes negalime. Tai yra beprotiškas skirtumas. Atėmus šiuos niuansus, gal rezultatas būtų kitoks“, – sakė „Šiaulių“ vairininkas.

„Šiaulių komandos egiptietis Assemas Marei šiame susitikime per 26 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus. Pasak Petrausko, Marei yra kovotojas, tačiau jo indėlio treneris neišskyrė.

„Aš jį visada giriu. Kovingumo iš jo neatimsi. Šiandien nė vienam žaidėjui neturiu pretenzijų. Kažkam reikėjo imtis iniciatyvos, o tuo metu mes tiesiog „dėjome į krūmus“, – dar kartą apie auklėtinių baimę prabilo Petrauskas.