Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Po krepšiais karaliavę Kauno „Žalgirio-2“ (19-18) krepšininkai sėkmingai pradėjo paskutinio savaitgalio kovą dėl ketvirtosios vietos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariajame sezone.

Tomo Masiulio auklėtiniai namuose 80:47 (24:12, 20:9, 18:15, 18:11) nesulaukė pasipriešinimo iš „Telšių“ (15-23) krepšininkų.

Svečiai mačo intrigą laikė kiek daugiau nei 2 minutes, tačiau tuomet šeimininkai įjungė aukštesnę persvarą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovę dviženklį pranašumą, jį išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Kauniečiai po krepšiai atkovojo 41 kamuolį, kuomet svečiai sugriebė tik 27 kamuolius. Po savo atkovotų kamuolių „Žalgiris-2“ pelnė 12 taškų, o telšiškiai – 3.

„Žalgiris-2“: Martynas Varnas 18, Laurynas Birutis 15 (8 atk. kam.), Martynas Echodas 12 (10 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 9.

„Telšiai: Laurynas Kaveckis ir Audrius Maneikis po 9, Nerijus Barauskas 8.