Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai turėjo daug vargo, tačiau iškopė į Izraelio čempionato finalą.  Antradienį „Maccabi“ krepšininkai finalo ketverto rungtynėse 93:87 (18:25, 28:23, 23:16, 24:23) nugalėjo Galil Elijono „Hapoel“.

Per pirmąją mačo pusę tempą diktavo „Hapoel“ ekipa, kuri vienu metu turėjo net 13 taškų pranašumą – 33:20. Tačiau iki didžiosios pertraukos skirtumas sumenko iki 2 taškų, o antroje susitikimo pusėje „Maccabi“ išsiveržė į priekį.

Rezultatas dvikovos pabaigoje buvo lygus 83:83, tačiau lemiamomis minutėmis sėkmingiau sužaidė čempionų titulą ginantys „Maccabi“ krepšininkai, kurie išplėšė pergalę.

Nugalėtojams Simas Jasaitis per 17 minučių pelnė 3 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei 3 sykius prasižengė.

„Maccabi“: Willas Bynumas 29, Jamie Arnoldas 19 (10 atk. kam.), Derrickas Sharpas 14, Yotamas Halperinas 8.

„Hapoel“: Kenny Adeleke‘as 22 (12 atk. kam.), Chesteris Simmonsas 16, Saša Bratičius 15, Omri Casspi 12, Yogevas Ohayonas 11.

Ketvirtadienį čempionato finale „Maccabi“ susitiks su Jeruzalės „Hapoel“ komanda. Ji kitose finalo ketverto rungtynėse 96:83 nugalėjo Herclijos „Bnei Hasharon“ klubą.