Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Toronto „Raptors“ (47-21) vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas jau trečias rungtynes iš eilės savo komandos žaidimą stebi iš šalies, tačiau nepaisant to, Kanados ekipa šventė dar vieną pergalę.

Toronto klubas namuose 105:91 (30:14, 25:27, 24:33, 26:17) patiesė Bostono „Celtics“ (39-30) krepšininkus.

Kyle  Lowry
PTS 32 | REB 4 | AS 5 | ST 2 | BS 1
Valančiūnas ranką susižeidė antradienio rungtynėse su Čikagos „Bulls“ ekipa. Tąkart anksti palikęs aikštelę, uteniškis praleido jau trečias savo komandos rungtynes. Šį kartą centras ant atsarginių suolelio sėdėjo su komandos apranga, tačiau aikštelėje trenerio sprendimu dar nepasirodė.

Mačo pradžia ir pabaiga priklausė „Raptors“ žaidėjams. Pirmajame rungtynių kėlinyje Luisas Scola vienas surinko 17 taškų, tuo metu Kyle'as Lowry savo benefisą surengė rungtynių pabaigoje, kai per ketvirtąjį kėlinį pelnė 15 taškų.

„Praėjusiose mūsų rungtynėse Scola per pirmąjį kėlinį surinko 13 taškų. Dabar jo sąskaitoje 17. Jis – „Celtics“ žudikas“, – po pralaimėjimo kalbėjo Bostono komandos strategas Bradas Stevensas.

Toronto ekipa iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės. „Celtics“ krepšininkams tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui, o tai yra pakartotas blogiausias komandos sezono rezultatas.

Šiose rungtynėse „Raptors“ strategas Dwane'as Casey pasiekė 201-ąją pergalę treniruojant „Raptors ir tapo vienu iš penkių dabartinių NBA trenerių, kurie su savo klubais yra peržengę 200 pergalių slenkstį. Be Casey didįjį penketuką sudaro Greggas Popovichius (1,080, „Spurs“), Erikas Spoelstra (390, „Heat“), Rickas Carlisle'as (372, „Mavericks“) bei Frankas Vogelis (241, „Pacers“).

„Raptors“: Kyle'as Lowry 32, Luisas Scola 17, DeMaras DeRozanas 15, Normanas Powellas 10.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 20, Evanas Turneris 12, Avery Bradley ir R.J. Hunteris po 8.