Stephenas Curry pelnė 31 tašką Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Konfliktas tarp „Pelicans“ ir „Blazers“ Nuotr.: AP – Scanpix
Kyle'as Lowry įsirežia į žiūrovus Nuotr.: AP – Scanpix
Ricky Rubio grubiai prasižengia prieš Jamesą Hardeną Nuotr.: AP – Scanpix
Luisas Scola per pirmą kėlinį į „Celtics“ krepšį įmetė 17 tašių Nuotr.: USA Today – Scanpix

Eilinis Russello Westbrooko trigubas dublis, grubus Kendricko Perkinso veiksmas ir blogiausių Vakarų konferencijos komandų dvikova – tai ir daugiau – kovo 19-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Kovo 19-osios NBA pulsas

KARJEROS RUNGTYNĖS. Victoras Oladipo į Klivlando „Cavaliers“ krepšį įmetė 45 taškus ir sužaidė rezultatyviausias karjeros NBA rungtynes. Jis pataikė 6 tritaškius iš 7 ir 10 dvitaškių iš 15, tačiau jo Orlando „Magic“ 103:109 nusileido Klivlando „Cavaliers“.

DOMINUOJA. „Cavaliers“ pergalė prieš „Magic“ buvo jau 14-oji iš eilės šių komandų tarpusavio rungtynėse. Tuo metu Oklahomos „Thunder“ prieš Filadelfijos „76ers“ taip pat laimėjo jau 14-ąjį kartą iš eilės. Šios serijos šiuo metu yra ilgiausios NBA.

TRIGUBŲ DUBLIŲ MAŠINA. Russellas Westbrookas surinko 13-ąjį trigubą dublį šį sezoną. Mače su Filadelfijos „76ers“ jis pelnė 20 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tiek daug trigubų dublių per vieną sezoną per paskutinius 25 metus buvo surinkę tik dar du krepšininkai – Grantas Hillas (1996-1997) ir Jasonas Kiddas (2007-2008).

UŽSITIKRINO. „Cavaliers“ ir „Thunder“ praėjusią naktį oficialiai užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose.

PIRMŲJŲ KĖLINIŲ SIAUBAS. Bostono „Celtics Luisą Scolą veikia tarsi raudona medžiaga bulių. Argentinietis praėjusią naktį vien per pirmą kėlinį pelnė 17 taškų ir tai buvo antros paeiliui rungtynės su „Celtics“, kuriose veteranas taip pasižymėjo. Ankstesniame „Raptors“ ir „Celtics“ mače Scola per pirmą kėlinį surinko 13 taškų. „Jis – „Celtics“ žudikas“, – pareiškė Bostono komandos treneris Bradas Stevensas.

D-MO. Donatas Motiejūnas pelnė 17 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, taip sužaisdamas vienas geriausių rungtynių šį sezoną. Tai buvo vos penktas kartas šį sezoną, kai Motiejūnas pelnė dviženklį taškų skaičių, o 9 atkovoti kamuoliai yra geriausias sezono rezultatas.

LEGENDA. Solidų pasirodymą Motiejūnas surengė stebimas „Rockets“ legendos Hakeemo Olajuwono. Aukštaūgis sėdėjo pirmoje žiūrovų eilėje, o po dvikovos net varžovų krepšininkai Zachas LaVine'as ir Karlas Anthony-Townsas nepaleido progos nusifotografuoti su legenda.

30 PRIEŠ 30. Damianas Lillardas pelnė 33 taškus, C.J. McCollumas pridėjo 30 taškų ir jų vedama „Trail Blazers“ įveikė „Pelicans“, kuriai po 30 taškų pelnė Ryanas Andersonas ir Jrue Holiday.

IŠJUNGĖ. Negalėdami sulaikyti Lillardo paprastai, „Pelicans“ tai padarė nešvariai. Kendrickas Perkinsas grubiu veiksmu ketvirtajame kėlinyje parvertė Lillardą ant parketo ir taip sukėlė masinį šurmulį aikštėje. Perkinsas už šį veiksmą buvo išvarytas iš aikštės.

Kendrick Perkins tried to bring the WWE to the NBA

Posted by Bleacher Report on Friday, March 18, 2016

IŠ KITOS PLANETOS. Stepheną Curry jau įprasta vadinti ateiviu iš kitos planetos. Praėjusią naktį panašiai atrodė ir jo komandos draugas Klay Thompsonas. Pastarasis pataikė 10 tritaškių iš 15 ir pelnė 39 taškus. Curry pridėjo 31, įskaitant kelis neįtikėtinus metimus, o „Warriors“ pranoko „Mavericks“ 130:112.

PAKARTOJO. „Warriors“ vien pirmoje mačo su „Mavericks“ pusėje pataikė 15 tritaškių ir pakartojo sau patiems priklausantį NBA rekordą. Lapkritį jie 15 tritaškių per pusę rungtynių įmetė į Fynikso „Suns“ krepšį.

BLOGIAUSI. Fynikso „Suns“ (19-50) ir Los Andželo „Lakers“ (14-55) užima dvi paskutines vietas Vakarų konferencijoje, todėl jų tarpusavio dvikovos mažai kam rūpi. Praėjusią naktį „Suns“ 95:90 pranoko „Lakers“ ir paliko juos dugne, tačiau tuo pačiu pablogino savo galimybes gauti vieną iš trijų pirmųjų šaukimų NBA naujokų biržoje. „Lakers“ dabar priklauso antras blogiausias rezultatas NBA, o „Suns“ su Bruklino „Nets“ dalijasi 3-4 blogiausiu rezultatu.

• NBA statistikos lyderius rasite paspaudę čia.
  • Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.