Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P.Peleckis

Penkių pralaimėjimų seriją „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse nutraukė Panevėžio „Lietkabelio“ (12-17) krepšininkai, kurie išvykoje 90:84 (22:23, 22:19, 21:15, 25:27) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (10-19).

Panevėžiečiai didesnę persvarą susikrovė tik trečiajame kėlinyje. Mažais žingsniais savo pranašumą didinęs „Lietkabelis“ antroje kėlinio pusėje pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (65:55).

Visgi ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ sugrįžo į rungtynes. Steponas Babrauskas pelnė 5 taškus, Derrickas Low pataikė dvitaškį ir rezultatas tapo lygus 82:82.

Tuomet „Lietkabelis“ atsakė keturiais taškais iš eilės – Miljanas Pavkovičius pataikė baudų metimus, o Žygimantas Janavičius pasižymėjo iš dvitaškio zonos.

Paskutinę minutę panevėžiečiai pridėjo baudų metimus ir šventė pergalę 90:84.

„Pieno žvaigždės“: Ramone‘as Moore‘as 21 (9 atk. kam.), Steponas Babrauskas 19, Derrickas Low 15, Andrejus Agafonovas 14 (7 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Mile Iličius 20 (9 atk. kam.), Miljanas Pavkovičius 19 (3/3 trit.), Žygimantas Janavičius, Valdas Vasylius (7 atk. kam., 6 išpr. praž.) ir Arnas Labuckas po 8.

Mile Iličiaus blokas:

Atrinkti (0) Visi (8)
nu jo
babrauskui per daug leidziama jis gali bet ka daryti o prie jo tik prisilietus svilpiamos baudos , kodel sitaip darosi.
2016-03-20
-1
To tik
Matos, kad tamsta toks esat, greitį per Youtube 0.25 pasidaryk ir žiūrėk į tą epizodą. Jei vėl įžvelgsi žingsnius, užsidėk ačkarikus.
2016-03-20
-1
tik
žmogus, visiškai nežinantis krepšinio arba nematęs varžybų, arba to epizodo, gal sekt pasakas, kad ten nebuvo žingsnių. Gėdos bent jau turėtumėt...
2016-03-20
-1
panevezio
serbkabelis
2016-03-19
Tokio tragiško teisėjavimo nemačiau jau senai. Vyko atviros muštynės ir teisėjai visiškai nekontroliavo rungtynių...