Nuotr.: M.Gailiūnas
Nuotr. M.Gailiūnas

Ne kartą po rungtynių savo auklėtinį Julių Juciką kritikavęs Alytaus „Dzūkijos“ (6-23) treneris Andrejus Urlepas nusprendė kitaip pamokyti žaidėją. Treneris mače su „Šiauliais“ (13-16) aukštaūgį išvarė į rūbinę.

Krepšininkas aikštėje praleido vos penkias minutes, o per jas prametė dvitaškį, triskart prasižengė, dukart suklydo bei surinko -5 naudingumo balus.

„Jucikas žaidė blogai. Tuo, kaip rungtyniavo, jis parodė, kad žaisti nenori. Po pertraukos jis buvo paliktas rūbinėje“, – savo sprendimą paaiškino treneris.

„Nebuvau susidūręs su tokiu sprendimu. Turbūt buvo blogas Juciko pasirodymas, taip reikėtų tai įvertinti. Nežinau, ką žaidėjas turėtų padaryti, kad trenerių štabas nuspręstų žaidėją išvaryti į rūbinę. Tikiuosi, kad niekada nereikės to daryti“, – savo mintis dėstė „Šiaulių“ treneris Gediminas Petrauskas.

Be Juciko likusi komanda šansų Šiauliuose neturėjo. „Dzūkija“ „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse patyrė pralaimėjimą rezultatu 69:91 (14:36, 17:21, 19:20, 19:14).

Petrausko auklėtiniai svečius iš Alytaus parbloškė jau mačo pradžioje. Pirmajame kėlinyje „Šiauliai“ pelnė 36 taškus ir susikrovė 22 taškų persvarą (36:14).

Saulės miesto komandos persvara antrajame kėlinyje padidėjo iki 30 taškų (57:27), todėl antroji rungtynių pusė buvo tik formalumas.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 17 (7/10 metimai), Gintaras Leonavičius (3/4 trit.) ir Mike‘as Scottas (7 rez. perd.) po 15, Cameronas Ayersas (3/4 trit.) ir Davidas Dudzinskis po 11.

„Dzūkija“: Jeffrey Robinsonas 13 (8 atk. kam.), Tomas Urbonas 10 (3/3 dvit., 5 atk. kam.), Arvydas Eitutavičius 9.