Triuškinančią pergalę Rusijos Superlygos A mažojo finalo serijoje iškovojo Kęstučio Kemzūros treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ekipa. Ji trečiadienį išvykoje 82:56 (23:22, 21:18, 19:4, 19:12) Maskvos „Dinamo“ krepšininkus.

Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos 4 taškai (44:40), tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Kemzūros auklėtiniai trečiajame kėlinyje pademonstravę fantastišką gynybą susikrovė solidžią 19 taškų persvarą, kurią per paskutinį ketvirtį tik dar labiau padidino ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Chimki“: Maciejus Lampe 19, Kelly McCarty 17, Melvinas Brokeris 9, Alexejus Savkovas 9, Gianmarco Pozzecco 8.

„Dinamo“: Lazaros Papadopoulos 10, Eddy Gillas 9, Urijus Vasilevas 8, Antonis Fotsis 6, Andrejus Truškinas 6.

Serijoje iki trijų pergalių „Chimki“ išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtosios serijos rungtynės, kurios gali būti lemiamos, bus žaidžiamos jau rytoj (05.31) vėl „Dinamo“ aikštelėje.