Daugiau nei du mėnesius trukusi Sienos „Montepaschi“ pergalių serija nutrūko. Trečiadienį namie Rimanto Kaukėno klubas pirmose Italijos čempionato pusfinalio serijos rungtynėse 74:88 (20:28, 21:20, 16:9, 17:31) nusileido Romos „Lottomatica“ komandai.

Paskutinį kartą „Montepaschi“ pralaimėjo kovo 18 dieną. Po to Kaukėno ekipa laimėjo paskutines 11 reguliariojo Italijos čempionato sezono rungtynes bei laimėjo tris ketvirtfinalio serijos mačus. Vis dėlto pusfinalio seriją iki 3 pergalių MdP pradėjo nesėkme namie.

Po Kaukėno dvitaškio ketvirtojo kėlinio viduryje „Montepaschi“ pirmavo 67:65, tačiau tuomet „Lottomatica“ krepšininkai pataikė du tritaškius iš eilės ir laimėjo atkarpą 13:3 ir atitolo 78:70. Per likusį laiką „Montepaschi“ intrigos nebesukūrė.

Kaukėnas pralaimėtojams per 26 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/6 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Kitoje pusfinalio serijoje nesėkmę taip pat patyrė namie žaidusi komanda. Milano „Armani Jeans“ 71:75 nusileido Bolonijos „VidiVici“ krepšininkams. Antrąjį serijos mačą „Montepaschi“ žais šeštadienį Romoje, o sekmadienį Bolonijoje „VidiVici“ priims Milano krepšininkus.

Atrinkti (0) Visi (3)
atsities ir laimes!
2007-05-31
Taip ir maniau, kad Mdp pralos, nors ir nenoriu kad jie pralostu serija Romai, bet manau kad pralos, nes Roma turi dug patyrusiu zaideju, o Mdp sudaro jaunimas, kuris neturi patiries zaisti atkrintamosiose....
2007-05-31
sugadino nuotaika mdp pralaimejimas, nesitikejau. reikia tiketis, kad atsities ir parodys savo tikruosius sugebejimus.