Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Šarlotės „Hornets“ (40-30) ekipa katastrofiškai pradėjo rungtynes, tačiau sugebėjo pademonstruoti savo charakterį. Jeremy Linas ketvirtajame kėlinyje pelnė 15 iš 24 savo komandos taškų ir atvedė Šarlotės klubą į pergalę.

Jis namuose 91:88 (7:28, 29:23, 31:21, 24:16) ant menčių paguldė San Antonijaus „Spurs“ (59-11) krepšininkus, kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė po 6 pergalių iš eilės.

Jeremy  Lin
PTS 29 | REB 7 | AS 2 | ST 1
Šis pralaimėjimas „Spurs“ ekipai – tarsi žaibas iš giedro dangaus. Dar praėjusiose savo rungtynėse Greggo Popovichiaus auklėtiniai susitvarkė su Oklando „Golden State Warriors“ užduotimi.

Paskutiniajame ketvirtyje žibėjęs Linas per 31 minutę pelnė 29 taškus ir buvo pagrindinis „Hornets“ pergalės kalvis.

Tuo metu pirmajame kėlinyje pavyzdinę gynybą pademonstravę „Spurs“ krepšininkai antrojo kėlinio pradžioje turėjo net 23 taškų persvarą (30:7).

Visgi šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir ketvirtajame kėlinyje du tolimus metimus smeigęs Linas persvėrė rungtynių svarstykles į savo komandos pusę (75:74).

Susitikimo pabaigoje, Šarlotės krepšininkams turint vos vieno taško persvarą (89:88), dar kartą pasižymėjo Linas – būtent du jo taiklūs baudų metimai padidino „Hornets“ pranašumą (92:88).

Po minutės pertraukėlės „Spurs“ savo atsakymui turėjo 18 sekundžių, tačiau tikslo nepasiekė nei Pattricko Millso, nei Danielio Greeno mėginimai pataikyti tritaškį.

„Hornets“ tapo pirma komanda per aštuonerius metus, kuri per pirmą kėlinį pelnydama 7 taškus ar mažiau sugebėjo laimėti rungtynes.

„Šiandien jis buvo nuostabus“, – Lino pasirodymą vertino „Spurs“ strategas Popovichius. – Mes negalėjome jo sulaikyti visą naktį. Jis sužaidė puikias rungtynes“.

„Hornets“: Jeremy Linas 29, Courtney Lee 17, Nicolas Batumas 15.

„Spurs“: Tony Parkeris 19, LaMarcusas Aldridge'as 18 (12 atk. kam.), Timas Duncanas 16 (10 atk. kam.), Kawhi Leonardas 15.

Jeremy Lino pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (7)
Kasiogaru ant tiek graudus Gsw ''fanas'' pasidere... Tik Gsw gali nepakrist metimai ir tik kitoki viakiski nepasiteisinimai. O va Spurs ir kitiem varzovam tai iskart komentarai su ironija ir kritika. Patvarke tuos tavo Warriors tai sedek tyliai, o ne nuoskaudas liek.
2016-03-22
+4
Netikėtas Spurs pralaimėjimas.Norint pakovoti dėl 1v.reg.sez.,tokias pergales reikia imti.O Linas prisiminė senus gerus Linsanity laikus.

--
2016-03-22
-1
Spursam po sestadienio pergales batareiku uzteko tik pirmam keliniui. :) va jum ir Spursai - gavo turedami +23 nuo vidutinioku. :)