Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

LeBronas Jamesas pagaliau atliko trigubą dublį, o jo vedama Klivlando „Cavaliers“ (50-20) ekipa iškovojo nesudėtingą pergalę. Tyronno Lue auklėtiniai namuose 124:91 (38:23, 18:25, 31:24, 37:19) nepasigailėjo Denverio „Nuggets“ (29-42) komandos.

LeBron  James
PTS 33 | REB 11 | AS 11
Jamesas per 33 minutes pelnė 33 taškus (11/17 dvit., 1/2 trit., 8/11 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. „Cavs“ žvaigždei tai buvo 41-asis karjeros trigubas dublis.

Šia pergale „Cavaliers“ antrus metus iš eilės užsitikrino Centrinio diviziono nugalėtojų vardą.

Dominavęs Jamesas savo pastangomis užtikrino, kad Klivlando klubas anksti susikrautų solidų pranašumą. Puolėjas jau pirmajame kėlinyje pelnė 17 taškų, o „Cavaliers“ po pirmojo ketvirčio džiaugėsi penkiolikos taškų pranašumu (38:23).

„Pralaimėjimas „Heat“ komandai vis dar buvo mūsų galvose. Tokio košmariško pasirodymo iš galvos taip paprastai neištrinsi. Nesvarbu, tai buvo penktos ar šeštos rungtynės iš eilės – negalima taip žaisti. Šiandien mes atsigavome ir atrodėme labai gerai“, – po rungtynių kalbėjo Jamesas.

Beje, Jamesui rungtynės taip pat nebuvo vien rožėmis klotos. Antrajame kėlinyje „Cavaliers“ lyderis pasivaišino Denverio klubo aukštaūgio Jusufo Nurkičiaus bloku.

Visgi antrajame kėlinyje Denverio krepšininkams pavyko atsigauti. Jie spurtavo 18:0 ir sugebėjo persverti rezultatą (43:41).

Tačiau po ilgosios pertraukos „Nuggets“ buvo sumaišyta su žemėmis. Dvi sėkmingas atkarpas sužaidę šeimininkai iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 4 min., jau džiaugėsi įtikinamu pranašumu (60:41).

„Didelė gėda, – po rungtynių komentavo „Nuggets“ treneris Mike'as Malone'as. – „Cavaliers“ yra labai gera komanda. Komanda, kuri greičiausiai žais finaluose, bet antrajame kėlinyje tikėjausi kovos.

Tokio savo komandos žaidimo nesu matęs jau ilgai. Esu nusivylęs rezultatu. Man nepatiko mūsų pastangos, inensyvumas ir kovos nebuvimas“.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), J.R. Smithas 15, Channingas Frye 14, Matthew Dellavedova 10.

„Nuggets“: Willas Bartonas 27, Jusufas Nurkičius, Garry Harrisas ir Nikola Jokičius po 11.

Atrinkti (0) Visi (5)
King
Nebesikartosiu ir neberasysiu ilgo komentaro. Tik trumpai: nera Love - cavs ir vel dominuoja, puiki energija gynyboje, puikus pataikymas, kamuoliai ir viskas kaip is pypkes. As, kaip Cavs fanas, labai norėčiau, kad Love dėl ko nors nebegalėtų si sezona zaisti. Nieko blogo jam nelinkiu, bet tiesiog Cavs daug geresne komanda be jo. Cia as nukopinau, bet kas cia rase pritariu tau 100 procentu.