Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P.Peleckis

Itin lengva pergale NKL aštuntfinalį pradėjo Vilniaus „Perlas-MRU“ (1-0) krepšininkai. Arvydo Gronskio auklėtiniai pirmose tarpusavio rungtynėse 87:52 (23:17, 24:8, 24:11, 16:16) pažemino Raseinių „Rasų“ (0-1) ekipą.

Nors po pirmojo kėlinio komandas dar skyrė sąlyginai nedidelis skirtumas (23:17) ir „Rasai“ tokio pažeminimo dar net nenujautė, vilniečiai savo darbą pradėjo antrajame ketvirtyje.

Pirmoje antrojo kėlinio pusėje sostinės ekipa spurtavo 18:3, o sėkmingą „Perlo-MRU“ atkarpą vainikavo taiklus Arno Beručkos tritaškis, kuris dar labiau padidino ir taip solidžią savo komandos persvarą (41:20).

Smagintis Gronskio kariauna nebaigė ir trečiajame kėlinyje. Išlaikę užtikrintą žaidimą puolime bei geležinę gynybą vilniečiai ketvirtį laimėjo 24:11, o anksti susikrauta persvara „Perlui-MRU“ jau ketvirtojo kėlinio pradžioje leido galvoti apie laukiančią kelionę į Raseinius.

Šiose rungtynėse šeimininkai užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais – 52:36.

„Perlas-MRU“: Rytis Pipiras 19, Rimantas Daunys 14 (8 atk. kam.), Arnas Beručka 12.

„Rasai“: Vilius Šumskis 14, Gabrielis Motonas 11, Airidas Giedraitis ir Valdemaras Savostjanovas po 10.