Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Vis geresnę sportinę formą demonstruojantis Hjustono „Rockets“ (35-36) puolėjas Donatas Motiejūnas ir vėl surinko dviženklį taškų skaičių, tačiau lietuvio komandai to nepakako.

„Rockets“ varžovų aikštėje 107:111 (27:28, 29:27, 21:23, 30:33) nusileido Russello Westbrooko vedamai Oklahomos „Thunder“ (49-22) komandai, kuriai tai buvo jau penktoji pergalė iš eilės.

Russell  Westbrook
PTS 21 | REB 13 | AS 15 | ST 1
Motiejūnas aikštėje praleido 21 minutę, pelnė 11 taškų (3/7 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo, dukart gavo blokus ir tris sykius pažeidė taisykles.

Puolėjas iš Lietuvos trečią kartą iš eilės pelnė 10 ar daugiau taškų. Prieš tai jis įmetė 13 ir 17 taškų.

Lemiamu metu trenerio pasitikėjimo sulaukęs Motiejūnas buvo ant parketo, tačiau „Rockets“ ekipai nesisekė. Likus trims minutėms Hjustono klubas dar pirmavo 99:97, bet tuomet „Thunder“ įmetė 6 taškus iš eilės.

Hardenas realizavo baudų metimus, bet Durantas atsakė dvitaškiu ir bauda, po kurių Oklahomos ekipa išsiveržė į priekį 106:101. Du tritaškius pataikiusi „Rockets“ priartėjo iki minimalaus skirtumo (107:108), bet mačo pabaigoje triumfavo baudų metimus pataikę „Thunder“ krepšininkai.

„Rockets“ po šios nesėkmės nukrito į 8-ąją vietą Vakarų konferencijoje. Ją ir devintoje vietoje žengiančią Jutos „Jazz“ komandą skiria vos viena pergalė. Tuo metu „Thunder“ konferencijoje lieka trečioje vietoje.

Nugalėtojų gretose geriausiai rungtyniavo 15-ąją trigubą dublį šį sezoną surinkęs Westbrookas. Jis pelnė 21 tašką, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

„Thunder“: Kevinas Durantas 23 (7 atk. kam.), Russellas Westbrookas 21 (13 atk. kam., 15 rez. perd.), Dionas Waitersas 17, Serge'as Ibaka 15 (8 atk. kam.), Enesas Kanteras 10 (10 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 24 (7 atk. kam., 16 rez. perd.), Dwightas Howardas (13 atk. kam.), ir Patrickas Beverley po 16, Trevoras Ariza 13 (3/12 trit.), Michaelas Beasley ir Donatas Motiejūnas po 11.

Motiejūno pasirodymas:

Rungtynių reportažas:

Atrinkti (0) Visi (11)
:)
Ibaka pazemino kavneca... daugiau niekada jis vyru nebebus...