Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Kobe Bryantas po dešimties dienų pertraukos sugrįžo ant parketo ir buvo vienas rezultatyviausių žaidėjų Los Andželo „Lakers“ (15-55) komandoje, kuri nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

„Lakers“ savo žiūrovų akivaizdoje 107:100 (25:25, 23:22, 33:31, 26:22) pranoko Memfio „Grizzlies“ (41-31) krepšininkus.

Julius  Randle
PTS 13 | REB 14 | AS 5 | ST 1 | BS 3
37-erių metų 198 cm ūgio Bryantas 12 iš savo 20 taškų pelnė trečiajame kėlinyje, tačiau klubo žvaigždė paskutines 4 minutes ir 20 sekundžių stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Bryantui atsisėdus ant suolo, „Grizzlies“ pelnė keturis taškus ir sumažino deficitą iki 3 taškų (94:97). „Lakers“ į priekį patraukė Brandonas Bassas, kuris pataikė tris dvitaškius ir neleido Memfio komandai priartėti.

Pralaimėjusių gretose Tony Allenas pasižymėjo fantastišku taiklumu. Gynėjas pataikė visus 12 mestų dvitaškių bei surinko 27 taškus.

Rungtynėse traumą patyrė D‘Angelo Russellas. Jis antrajame kėlinyje susidūrė su varžovu ir susitrenkė kairės kojos blauzdą. Vėliau gynėjas dar buvo pasirodęs ant parketo, tačiau trečiojo kėlinio viduryje ant suolo prisėdęs krepšininkas aikštėje nebepasirodė.

Iš susitikimo dėl kalbų su teisėjais buvo pašalintas „Lakers“ puolėjas Metta World Peace. Tai buvo pirmasis kartas šį sezoną, kuomet teisėjai jį išvarė iš akštės.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 22 (2/3 trit.), Kobe Bryantas 20, Brandonas Bassas 18 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Julius Randle‘as (14 atk. kam.) ir Lou Williamsas po 13.

„Grizzlies“: Tony Allenas 27 (12/12 dvit.), Zachas Randolphas ir Lance‘as Stephensonas po 16, Mattas Barnesas 9.