Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P.Peleckis

Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkai antrosiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio rungtynėse turėjo, kaip reikalas paprakaituoti. Arvydo Gronskio treniruojama komanda Raseiniuose po atkaklios kovos 80:72 (8:18, 22:17, 23:15, 27:22) šventė pergalę prieš vietos „Rasus“. Vilniečiai serijoje iki trijų pergalių įsiveržė į priekį 2:0.

Po ilgosios pertraukos Remigijaus Suginto vedamas „Perlas-MRU“ ne tik panaikino turėtą penkių taškų deficitą, bet ir išsiveržė į priekį (53:50).

Rytis Pipiras pelnė du taškus su pražanga, o vilniečiai nuo arenos šeimininkų nutolo per dešimt taškų (66:56), nors rungtynių pabaigoje „Rasų“ ekipa dar bandė gelbėtis, tačiau atsilaikę Arvydo Gronskio auklėtiniai šventė pergalę – 80:72.

Po daugiau ne trijų mėnesių pertraukos į aikštelę grįžęs Tautvydas Pipiras per 19 minučių pelnė 5 taškus, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 1 rez.perdavimą.

„Perlas-MRU“: Remigijus Sugintas 16 (5 atk.kam), Rytis Pipiras 15 (6 atk.kam), Tomas Galeckas 14 (8 rez.perd), Margiris Normantas 9, Domantas Pipiras ir Arnas Beručka po 7, Tautvydas Pipiras 5.

„Rasai“: Žydrūnas Kelys 20 (7 rez.perd), Airidas Giedraitis 18 (8 atk.kam), Vilius Šumskis 13, Gabrielius Motonas 9.