Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

LeBronas Jamesas pelnė 30 taškų, tačiau nesulaukė svaresnės komandos draugų paramos ir jo vedama Klivlando „Cavaliers“ (51-21) svečiuose 95:104 (26:23, 33:26, 21:34, 24:12) kapituliavo prieš Bruklino „Nets“ (20-51).

Brook  Lopez
PTS 22 | REB 7 | AS 5 | ST 1
Šiose rungtynėse rezultatyvumu „Cavs“ gretose išsiskyrė vienintelis Jamesas. Be jo rezultatyviausiai komandoje žaidė tik 13 taškų surinkęs Kyrie Irvingas ir 11 pridėjęs Kevinas Love'as. Pastarieji svečių ekipoje buvo vieninteliai, pelnę dviženklį taškų skaičių.

Po dviejų kėlinių Klivlando ekipa atsiliko dviženkliu taškų skirtumu (59:49), tačiau Jameso vedama komanda atsigavo trečiajame kėlinyje. „Cavaliers“ žvaigždė pelnė 15 iš savo komandos 34 taškų ir svečiai ketvirtį baigė būdami priekyje (83:80).

Iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei 5 minutėms, rezultatas vis dar buvo lygus (92:92), tačiau tuomet savo darbo ėmėsi šeimininkai.

„Nets“ spurtavo net 14:0, kai tuo metu NBA vicečempionai taškų negalėjo pelnyti net 6 minutes, o tuo pasinaudojęs Bruklino klubas susikrovė galutnę ir neginčijamą persvarą (104:92).

„Mes prametėme daug metimų, bet tai nėra didžiausia šiandieno problema. Didžiausia problema yra kova visas 48 minutes“, – kalbėjo „Cavaliers“ treneris Tyronnas Lue.

„Nets“: Brookas Lopezas 22, Shane'as Larkinas 16, Bojanas Bogdanovičius 12, Seanas Kilpatrickas ir Rondae Hollisas-Jeffersonas po 10.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30, Kyrie Irvingas 13, Kevinas Love'as 11 (12 atk. kam).

Atrinkti (0) Visi (14)
:D :D
Tuoj Byron paaiskins kaip James nesistengia nes kitamet surinks visa zviozdyna i Cavs :D :D
2016-03-25
-1
eikit jus ekspertai :D
Jeigu cavs gauna viska vercia ant LB atsiminkit preita sezona jie net nebuvo pirmi rytuose ir tik per playoffus pradejo draskytis ir manau jeigu butu buves Love su irvyngu gal net butu paeme ta GSW :) jeigu gavo ant 30 nuo Heatu tai nereiskia kad jus nesudraskys playofose :) beja ir GSW ši sezona gavo pries silpnas komandas mano manimu neskaotant spurs tai jie yrgi nebeiseis i finala ir gaus nuo blazeriu kokiu ??? :DDDD
2016-03-25
+1
Dabar tikrai nuoširdžiai norėčiau, kad Cavs pralaimėtų atkrintamosiose ir į finalą nueitų Heat, Celtics arba Hawks. Finale Cavs vistiek nesugebėtų pasipriešinti Vakarų konferencijos geriausiai komandai ir pralaimėtų. Nelabai pasipriešinti galėtų ir kitos Rytų konferencijos ekipos, bet bent jau būtų įdomiau žiūrėti. Taip pat, Lebronas jaustųsi labai blogai nesugebėjęs nuvesti savo komandos į finalą ir manau apsvarstytų galimybę pereiti į kokią kitą komandą. Gal netgi būtų galimybė jam pereit i Clippers komandą. Jei Lebronas sutiktų susimažinti algą, o Clipperiai iškeistų ar atleistų Griffiną tai būtų labai tikėtinas pasirinkimas. Ir Vakarų konferencija taptų dar sunkesnė :D
2016-03-25
-1
.:.
faktas, kad cavs stengiasi neatsiraut nuo Toronto, kad jei reikes pralost 1 rungtynes, nukrist i antra vieta ir isvengt Heat, kurie juos tiesiog suvalgytu.
2016-03-25
+1
surežisuota
Nepiktai, bet viskas aišku buvo kad tyčia pralaimėjo, neimanoma jog top pirma komanda prieš autsaiderius per 6 min nesugebejo ne taško nepelnyti. Juk ten milijoninius kontraktai ir bet kam jų nedalyja. Dar lažybų punktai davė dideli kofa jog gali pralaimėti kavs taip ir nutiko.

--
2016-03-25
-3
Keltas
Eiini karta princese parode savo buda. atrodo jam svarbu sumest savo 25-30 tasku ir po to dirbtinai keltis perdavimu statistika. po varzybu gali rodyti : va kiti nesuzaide, as nekaltas. turejo jis siose varzybose baigt su 40-50 tasku ir pasiimt pergale. nepasieks jis nei Bryant, nei Jordan statuso. Taip gamtos apdovanotas, bet narcizas yra narcizas...
2016-03-25
-2
Labai gerai uz kvailuma reikia moketi,su blatu dar zaidimas kitas buvo o db... su tokiu zaidimu apie finalus tik swajot galima ir eilini karta viskas kris ant lbj peciu jeigu zais kaip praita met as tikiu kad jis gali juos nuvest iki finalu bet ten jau vieno pastangu bus maza
2016-03-25
+4
Expert
Po Balto atleidimo Cavs žaidimas - apgailėtinas... Pati didžiausia klaida, kuri galimai net neleis laimėti Rytuose, ką jau bekalbėti apie superfinalą...
2016-03-25
Karališkasis gaidys
Klivlando komandoje išsiskyrė LeBronas Jamesas, tačiau krepšininkas per ketvirtą kėlinį, kuriame svečiai kapituliavo, nepelnė nė taško.