Edgaras Ulanovas: „Kad kovojome iki galo, neužtenka“

Ianas Vougioukas po krepšiu Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Jerome'o Randle'o prasiveržimas Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Renaldo Seibučio reidas Nuotr.: G.Vidžiūnas
Lukas Lekavičius diriguoja žalgiriečių atakai Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
„Chimki“ krepšininkai prieš mačą Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis

Gavusi seriją mirtinų dūrių, tačiau neparklupdyta – taip galima pavadinti paskutines žalgiriečių minutes dvikovoje su Maskvos srities „Chimki“.

Iki susitikimo pabaigos likus dviems minutėms, komandas dar skyrė penkiolikos taškų skirtumas (55:70), tačiau nepaisant anksčiau nulemtos rungtynių baigties, savo sirgalių palaikomas „Žalgiris“ sugebėjo apkarpyti atsilikimą iki penkių taškų.

Palaikomos komandos kovingumą pajutę sirgaliai ėmė garsiai skanduoti „Žalgirio“ vardą, tačiau tai buvo menka paguoda. 17 taškų surinkęs Edgaras Ulanovas šį sezoną jau ne pirmą kartą kartoja – jo kova be pergalės netenkina.

„Man nepatinka, kai mums sako, jog kovojome iki galo. Mes po dviejų kėlinių buvome geresnė komanda. Du likusius kėlinius reikėjo sukovoti geriau ir būtume pasiekę pergalę. O to, kad kovojome iki galo, neužtenka“, – sakė Ulanovas.

Tuo metu „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas kaip vieną iš kovos iki paskutinės sekundės priežasčių įvardijo komandos sirgalius. Anot puolėjo, Kauno ekipos aistruoliai kovos pro savo akis nepraleidžia.

„Žalgirio“ fanai tokie yra – jei jie mato, kad vyksta kova ir savo aikštelėje kovojame, sirgaliai mus visada palaiko. Bet jeigu jie mato, kad mums nepavyksta, būna atvirkščiai. Jiems patinka kova ir kautis iki galo reikia kiekvienose rungtynėse, bet ne visada pavyksta“, – kalbėjo kaunietis.

Su savo komandos draugu sutiko ir Renaldas Seibutis. Energija aikštelėje trykštantis gynėjas pripažino, kad iš Kauno sirgalių kitokio palaikymo tikėtis negalima.

„Esame dėkingi ir sirgaliams, kurie palaiko ir sunkiu metu. Tai yra Kaunas – krepšinis čia visuomet labai mylimas ir kalbant atvirai, manęs tai nenustebino. Labai malonu, kad sirgaliai taip palaiko. Mums telieka kovoti ir tikiuosi, kad jie ir toliau taip už mus sirgs“, – atmosfera „Žalgirio“ arenoje pasidžiaugė Seibutis.

Rungtynių pabaigoje aikštelės šeimininkų sirgaliai išreiškė ir savo nepasitenkinimą. Milžinišką kauniečių reakciją sukėlė „Chimki“ strategas Duško Ivanovičius, kuris iki susitikimo pabaigos likus 14 sek. ir rungtynių nugalėtujui esant aiškiu, paprašė minutės pertraukėlės.

„Suprantate krepšinį ir matote, kad taip nesidaro, daugiau nenoriu komentuoti“, – nusivylęs varžovų veiksmais kalbėjo Seibutis.

Tiesa, netrukus savo kortą traukė ir Ivanovičiaus oponentas. Iki mačo pabaigos likus 1,4 sek. Jasikevičius pats paprašė minutės petraukėlės, net nerengdamas jokio savo krepšininkų pasitarimo ir taip juodkalniečiui pasiuntė aiškų atsaką.

„Čia yra kiekvieno reikalas. Mes į tai reagavome atitinkamai ir taip turėjo būti“, – situaciją mačo pabaigoje vertino Ulanovas.

Atrinkti (0) Visi (4)
Aksj
Ir paims ta ulanova neverkit, nebusi valanciunais gime.. Duok diev ulai kad iki siskausko patemptu

--
2016-03-25
-2
zalias
Kaunas pritariam jankunui seibuciui su zalgiriu visada kartu palaikymas I iki galo

--
2016-03-25
cercas
Ulanovai, reikia pagerinti prasiverzina nuo tritaskio veidu i varzova ir tada busi eurolygos komandos starto 5 zaidejas. Bet prasiverzimas yra butinas, sekmes dirbant. Saunuolis ULANOVAS.