Eurolygos čempionė Tel Avivo "Maccabi" ekipa šventė sunkią pergalę Izraelio pusfinalio turnyre. Tačiau ji Šarūno Jasikevičiaus klubui garantavo vietą Izraelio pirmenybių finale.

Sekmadienio vakarą "Maccabi" Galil Elijone 105:95 (24:23, 24:25, 26:18, 31:28) įveikė vietos "Hapoel". Tai buvo penktoji "Maccabi" pergalė iš tiek pat galimų. Pusfinalio turnyre liko žaisti vieninteles rungtynes, kurios Tel Avivo ekipai jau nieko nelems.

Penktosios pusfinalio turnyro rungtynes "Maccabi" ekipai buvo vienos sunkiausių iš visų. 37-ąją minutę po Herve'o Lamizanos dvitaškio "Hapoel" sumažino skirtumą iki minimumo – 86:87.

Tada dvi baudas įmetė Talis Buršteinas, dvitaškį pridėjo Yanivas Greenas, o savo pasirodymą pradėjęs Anthony Parkeris pelnė 8 taškus iš eilės. "Maccabi" spurtavo 12:0, atitolo 99:86 ir šventė pergalę.

Š.Jasikevičius nugalėtojams pelnė 24 taškus (2/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 8/8 baudų metimų). Įžaidėjas iš Lietuvos per 37 minutes atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

"Hapoel": Michaelas Johnsonas 24 taškai (9 rezultatyvūs perdavimai), Herve'as Lamizana 23 (11 atkovotų kamuolių, 5 rez. perd.), Brandonas Kurtzas 19 (9 atk. kam.), Urielis Marko 14.

"Maccabi": Šarūnas Jasikevičius 24, Anthony Parkeris 24 (8 atk. kam., 7 klaidos), Nikola Vujčičius 19 (16 atk. kam., 6 kld.), Talis Buršteinas 15, Yanivas Greenas 13 (7 atk. kam.).

Šeštas pusfinalio turnyro rungtynes "Maccabi" žais trečiadienį savo aikštėje su Tel Avivo "Hapoel" klubu.

2005-05-22 22:35