Nuotr.: Siim Semiskar/ERR SPORT
Nuotr. Siim Semiskar/ERR SPORT

Pergalę Estijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Talino „TLU/Kalev“ (18-13), kuriam atstovauja Dominykas Milka. Lietuvio vedama ekipa savo aikštėje 108:97 (33:22, 24:22, 28:28, 23:27) susitvarkė su Valgos „Maks&Moorits“ (9-21) komanda.

Nugalėtojams Milka per 24 minutes pelnė 21 tašką (9/15 dvitaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius prasižengė.

Laimėjimą šventė ir Karolio Petrukonio atstovaujama Tartu „Rock“ (25-6), kuri savo svečiuose 70:61 (14:19, 15:21, 23:16, 18:5) pranoko Pernu „Sadam“ (13-17) ekipą.

Petrukonis per 21 minutę pelnė 12 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/2 baudos) ir atkovojo 11 kamuolių.