Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Lenkijos pirmenybėse dramatišką pergalę iškovojo Mindaugo Budzinausko treniruojama Gdansko Starogrado „Polpharma“ (8-18), kuri namuose 80:79 (25:21, 14:17, 26:15, 15:26) įveikė Ostruvo „Slam Stal“ (10-14).

Nugalėtojų gretose Martynas Paliukėnas per 33 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo Ovidijaus Galdiko atstovauja Ščecino „Kings Wilki Morskie“ (16-12), kuri namuose 94:93 (23:24, 22:26, 14:21, 35:22) palaužė Zgoželeco „Turow“ (14-13), kurios garbę gina Denisas Krestininas.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Turow“ dar pirmavo 17 taškų skirtumu (76:59), bet tuomet įkrito į duobę. Ščecino krepšininkai spurtavo 25:8 ir išlygino rezultatą (84:84).

Likus 30 sekundžių Galdiko ekipa savo persvarą padidino iki 5 taškų (91:86), o po sėkmingos mačo pabaigos iškovojo pergalę.

Nugalėtojų gretose Galdikas per 6 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.), kartą prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Krestininas per 6 minutes pelnė du taškus (1/3 dvit.), atkovojo tris kamuolius, kartą prasižengė bei surinko 2 naudingumo balus.