Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Pergalę Ispanijos krepšinio lygoje iškovojo Manresos ICL (8-17), kurios garbę gina Marius Grigonis. Lietuvis buvo vienas rezultatyviausių, o jo ekipa varžovų aikštėje 76:63 (17:14, 24:15, 13:18, 22:16) patiesė Badalonus „Juventut“ (10-15).

Iškovoję pergalę, ICL krepšininkai nutraukė septynių pralaimėjimų seriją. Ispanijos pirmenybėse ji užima 15-ąją vietą. Tuo metu „Juventut“ žengia dvylikta.

Nugalėtojų gretose Grigonis per 28 minutes pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 4/4 baudos), atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį, triskart prasižengė, išprovokavo 5 pražangas, keturis sykius pažeidė taisykles bei surinko 13 naudingumo balų.

Manresos komanda visą rungtynių laiką buvo priekyje. Antrojo ketvirčio pabaigoje ji turėjo 12 taškų pranašumą (41:29), o trečiojo kėlinio pradžioje įgijo rekordinę 15 taškų persvarą (46:31).

Paskutinio ketvirčio pradžioje ICL pranašumas sumažėjo iki 6 taškų (55:49), bet Grigonio ekipa greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Joventut“: Demondas Malletas 15 (4/4 dvit.), Sergi Vidalis 11, Brandonas Paulas 9.

ICL: Dejanas Musli 13, Marius Grigonis 12, Patrikas Auda, Dimitrijus Flisas ir Je‘kelas Fosteris po 11.