Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Rodney  Hood
PTS 30 | REB 3 | BS 1
Solt Leik Sityje paskutines Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynes žaidęs Kobe Bryantas patyrė didžiausią pralaimėjimą per visą karjerą.

37-erių metų „Lakers“ (15-58) žvaigždė „iš žaidimo“ pataikė vos vieną metimą iš vienuolikos, o Los Andželo klubas išvykoje 75:123 (16:34, 21:30, 21:34, 17:25) neprilygo Jutos „Jazz“ (36-37) komandai.

„Lakers“ praėjusį sezoną buvo pralaimėjusi 48 taškų skirtumu Los Andželo „Clippers“ ekipai, tačiau tuomet Bryantas dėl traumos nerungtyniavo.

„Jazz“ varžovus į nokdauną pasiuntė nuo pat mačo pradžios, kada startavo atkarpa 17:2 ir paėmė iniciatyvą į savo rankas.

Visas rungtynes aikštėje dominavę „Jazz“ krepšininkai ketvirtojo kėlinio viduryje pirmavo net 53 taškų skirtumu – 118:65.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavęs Rodney Hoodas 30 taškų surinko dar iki ilgosios pertraukos.

Šiose rungtynėse aikštės šeimininkų pademonstruotas puolimas – geriausias šį sezoną.

Ilgosios pertraukos metu „Jazz“ klubas pagerbė rusą Andrejų Kirilenką, kuris 10 karjeros metų praleido šioje komandoje.

Bryantas per 28 minutes pasižymėjo 5 taškais (1/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 1 kamuolį.

„Jazz“: Rodney Hoodas 30, Trevoras Bookeris 17, Shelvinas Mackas 17, Derrickas Favorsas 14 (9 atk. kam.), Trey Lylesas 11 (8 atk. kam.), Gordonas Haywardas 11.

„Lakers“: Louisas Williamsas 16, Jordanas Clarksonas 12 (8 atk. kam.), Roy Hibbertas 8.