Tadas Rinkūnas apšilinėja prieš rungtynes Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Edgaras Ulanovas per pirmuosius du kėlinius atliko 3 rezultatyvius perdavimus Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Jerome'o Randle'o prasiveržimas Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Giedrius Gustas apšilinėja prieš rungtynes Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Ianas Vougioukas atlieka perdavimą Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis

Siim Sander Vene
PTS 19 | REB 2 | AS 1 | ST 1 | BS 1
Siim-Sanderis Vene sužaidė vienas sėkmingiausių rungtynių savo karjeroje, o jo vedamas Kauno „Žalgiris“ (27-3) į savo sąskaitą įsirašė nelengvą pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato rungtynėse svečiuose 79:69 (28:20, 11:22, 20:17, 20:10) palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (6-27) krepšininkų pasipriešinimą.

Vene į alytiškių krepšį įmetė 19 taškų. Iki šiol rezultatyviausias rungtynes Kauno ekipos gretose estas buvo sužaidęs lygiai prieš metus, kai į Kėdainių „Nevėžio“ krepšį įmetė 16 taškų.

Rezultatyviausias savo rungtynes LKL pirmenybėse puolėjas sužaidė 2010 metais, kai gindamas Kauno „Baltų“ garbę prieš tą pačią Alytaus komandą surinko 23 taškus.

Savo pranašumą „Žalgiris“ įrodė tik paskutinėmis susitikimo minutėmis. Juliaus Juciko vedami šeimininkai atkakliai priešinosi varžovams ir privertė juos beveik du kėlinius atsilikinėti.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Dzūkija“ dar pirmavo 63:61, tačiau sėkmingo Vene žaidimo dėka svečiai sugebėjo spurtuoti 7:0 ir kiek atsiplėšti 68:63.

Osvaldo Mačernio pastangomis Alytaus klubas dar buvo priartėjęs 69:73, bet daugiau pasižymėti jam jau nebepavyko, o Pauliaus Jankūno metimai paskutinėmis minutėmis įtvirtino kauniečių pergalę.

„Dzūkija“: Julius Jucikas 21, Tomas Urbonas (6 atk. kam.) ir Giedrius Gustas po 11, Osvaldas Mačernis 10, Simonas Serapinas ir Arvydas Eitutavičius po 5.

„Žalgiris“: Siim-Sanderis Vene 19, Paulius Jankūnas 17 (6 atk. kam.), Renaldas Seibutis 14, Jerome'as Randle'as 10, Brockas Motumas 8.

Atrinkti (0) Visi (17)
aintracht_Vos nepastatė į vietą pasikėlusių žalgeriečių, mldc dzūkai :D

Ir vel kaip su bybiu per snuki, vainausku komuniagu nuopisa?
2016-03-29
-9
Vos nepastatė į vietą pasikėlusių žalgeriečių, mldc dzūkai :D
2016-03-29
+5
Manau norint turėt gera sezona europoje Žalgiriui reiktu atsisakyt lkl'o nes čia tokie žaidėjai kaip Vene, Lekavičius žaidžia, kaip pagrindiniai žaidėjai ir taip suryja kitų žaidėjų kurie nebijo žaisti eurolygoje minutes. pvz kaip šiandien Lekavičius iš Randle'o. Aš manau, kad žaidėjui norint įgyti forma ir priprasti prie komandos reike DAUG žaisti, o ne sėdint mokintis.

--
2016-03-29
+1
sekmadieni nuo Neptuno turbut prapisim jei zaisim taip,+ nuovargis bus nuo keliones is Maskvos
2016-03-29
-5
niekad nesuprasiu Jasikeviciaus... Pats sake ir visi zino kad jis Randle pasieme kaip lyderi, bet snd visa 4 kel ant suolo sedejo, o vietoj jo dar karta pakartosiu apsisikes Lukas lakste, kurio ateitis jau aiski... Tai kaip jis gali tapti lyderiu, jei ji ant svarbiausiu momentu sodina... ntr zodziu tiesiog, keisti saro sprendimai, taip pries dzukija jie ir be jo sugeba per plauka laimet, bet pries stipresnes - nemanau... netikiu kad Lekavicius gali buti pries ryta ir dar finale xfaktorius kuris temps komanda.
2016-03-29
-4
gerai kad viskas gerai baigesi,nelengva niekam aisku zaist pries dzukus ju arenoj,kur ta pati parodija per stebukla issigelbejo,neptunas gavo,bet toks kaip zalgiris tokias komandas turi sutvarkyt lengvai, manau kazkiek neivertino varzovu ir atsipalaidavo,tuomet kad istemptu pergale turejo gintis visu 100 proc ,ka puikiai ir padare