Nuotr.: Sūduva
Nuotr. Sūduva

Dramatiška pergale Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio seriją pradėjo namuose žaidusi Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kuri 62:61 (15:16, 20:13, 14:13, 13:19) palaužė Vilniaus „Kibirkšties“ ekipą ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Lemiamą ketvirtį labai sėkmingai pradėjo „Kibirkšties“ krepšininkės, kurių galinga atkarpa 8:0 po ilgesnės pertraukos išvedė vilnietes į priekį – 50:49. Po šalto dušo atsibudo „Sūduvos“ ekipa, pelniusi 5 taškus be atsako – 54:50.

Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės paprašyta minutės pertraukėlė buvo naudinga, nes jos auklėtinės išlygino rezultatą – 54:54.

Čia pat marijampolietės vėl surengė dvi sėkmingas atakas – 58:54. Prasidėjus paskutinei minutei „Kibirkštis“ turėjo kamuolį savo rankose iš šansą išlyginti rezultatą, bet Justina Kraujūnaitė atidavė kamuolį tiesiai varžovėms į rankas, o pražanga sustabdyta Iveta Šalkauskė realizavo abi baudas – 62:58.

Likus 35 sekundėms Juškaitė pataikė vieną baudos metimą, o antrasis skriejo pro šalį, bet kamuolį atsikovojo vilnietės, kurių ataką dvitaškiu baudė Kraujūnaitė – 61:62.

„Kibirkščiai“ pavyko perimti kamuolį ir lemiamai atakai buvo 20 sekundžių. Kraujūnaitės reidas krepšio link baigėsi nesėkmingai, tačiau ginčo kamuolys atiteko viešnioms. Likus 3,6 sekundės „Kibirkštis“ turėjo dar vieną šansą ir lemiamas metimas atiteko Juškaitei, bet jos paleistas kamuolys iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė.

„Sūduva“: Laura Svarytė 16 (6/16 metimai, 11 atk. kam.), Andra Gabalytė 15, Iveta Šalkauskė (5 atk. kam.) ir Sandra Baliutavičiūtė po 10.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 15 (9 atk. kam.), Shenita Landry (9 atk. kam.) 14, Eglė Šniokaitė 9.