Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Pergale Europos taurės pusfinalį pradėjo Stambulo „Galatasaray“ ekipa. Turkijos klubas savo sirgalių akivaizdoje 89:75 (25:24, 24:18, 24:14, 16:19) susitvarkė su Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ komandos pasipriešinimu.

Turkijos grandai reikalus sutvarkė jau po trijų kėlinių. Chucko Daviso ir Erricko McCollumo vedama „Galatasaray“ trečiąjį ketvirtį laimėjo 24:14 ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo solidžią persvarą (73:56).

Ketvirtajame kėlinyje daugiau nei 10 tūkst. sirgalių armijos palaikomi šeimininkai leido sau kiek atsipalaiduoti ir rungtynes baigė turėdami keturiolikos taškų pranašumą, kurį kitą savaitę ir vešis į Ispaniją.

15 taškų persvara bus mažiausia, kuri tenkins Ispanijos ekipą kitą savaitę, šiai norint patekti į Europos taurės finalą.

„Galatasaray“: Chuckas Davisas ir Errickas McCollumas po 18, Vladimiras Micovas 15, Stephane'as Lasme 14, Gokseninas Koksalas 13.

„Herbalife“: Alenas Omičius 15, Eulis Baezas 12, Pablo Aguilaras.

Galatasaray crowd in the game against Gran Canaria. Hell on Earth

Posted by Eurohoops.net on 2016 m. kovo 30 d.

Atrinkti (0) Visi (7)
NNeptunas buvo laimeja pries juos--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

ok ir ką? Neptūnas turėtų būt finale? :D :D :D
2016-03-31
Lt
Pateks galatasaray i eurolyga jeigu laimes siemet eurocup

--
2016-03-31
Namie ispanai pajėgūs atlošti šitą persvarą.Jau ne vienus atrodytų stipresnius už save yra įveikę gana solidžiom persvarom.Kovingumo Kanarams netrūksta.

--
2016-03-30
-2
....
ims taure galatasarajus, tik gaila kad ta taure nieko nebelemia nes i eurolyga nepateks