Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Atlantos „Hawks“ (45-32) krepšininkai turėjo dvi progas išplėšti pergalę prieš Klivlando „Cavaliers“ (54-22), tačiau nepasinaudojo savo galimybėmis.

„Hawks“ savo žiūrovų akivaizdoje tik per pratęsimą 108:110 (23:32, 18:23, 30:22, 25:19, 12:14) turėjo pripažinti antrąją pergalę iš eilės iškovojusių „Cavaliers“ krepšininkų pranašumą.

LeBron  James
PTS 29 | REB 16 | AS 9 | ST 3 | BS 1
Iki pagrindinio laiko pabaigos likus dviem minutėms Paulas Millsapas dvitaškiu persvėrė rezultatą savo komandos naudai (94:92), tačiau prasidėjus paskutinei minutei Tristanas Thompsonas dvitaškiu atstatė pusiausvyrą.

Vėliau dvitaškiais apsikeitė LeBronas Jamesas ir Jeffas Teague‘as, o paskutinę ataką ketvirtajame kėlinyje rengė „Hawks“ krepšininkai. Visgi Teague‘as artėjant kėlinio pabaigai prarado kamuolį ir ekipos turėjo žaisti pratęsimą.

Jo metu ir vėl vyko kova taškas į tašką, o nugalėtoją galėjo lemti paskutinis metimas. Likus 6 sekundėms Kyrie Irvingas pataikė tik vieną baudos metimą ir varžovams paliko šansą išplėšti pergalę. Visgi Alo Horfordo netikslus tritaškis lėmė „Cavaliers“ triumfą.

Rungtynėse 29 taškus pelnęs Jamesas antrame mače iš eilės pakilo visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše. Šįkart 26,718 taškus pelnęs puolėjas aplenkė Oscarą Robertsoną ir pakilo į 11-ąją vietą. Artimiausias Jameso varžovas – 26,946 taškus surinkęs Hakeemas Olajuwonas.

„Hawks“: Paulas Millsapas 29 (12 atk. kam.), Jeffas Teague 28 (9 rez. perd.), Alas Horfordas (9 atk. kam.)  ir Kyle‘as Korveris po 14.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 29 (16 atk. kam., 9 rez. perd.), Kyrie Irvingas 20 (7 rez. perd.), Kevinas Love‘as 15, J.R. Smithas 12 (4/9 trit.), Imanas Shumpertas 11, Tristanas Thompsonas 9 (14 atk. kam.).