Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Vienas geriausių rungtynių šį sezoną sužaidęs Toronto „Raptors“ centras Jonas Valančiūnas po pergalingo mačo rezultatu 99:95 prieš Memfio „Grizzlies“ neliko nepastebėtas – lietuvio indėlį įvertino komandos treneris Dwane‘as Casey.

Strategas ne tik pabrėžė atkovotų kamuolių bei lemiamu metu pataikytų baudų metimų svarbą, tačiau ir pasidžiaugė, jog Valančiūnas puikiai tvarkėsi su varžovų milžinu Zachu Randolphu. Pastarasis buvo rezultatyviausias „Grizzlies“ gretose, tačiau prametė 12 metimų.

„Jis puikiai atliko savo darbą po krepšiu, ypač antroje pusėje stabdydamas Zachą Randolphą, – Valančiūną gyrė Casey. – Jis uždarė erdvę po mūsų krepšiu, o jo atkovoti kamuoliai ir pataikyti baudų metimai buvo nepaprastai svarbūs.“

Strategas už gerą lietuvio žaidimą atsilygino suteiktu pasitikėjimu – 36 minutes aikštėje praleidęs Valančiūnas gavo daugiausiai laiko ant parketo šį sezoną. Lietuvis ketvirtajame kėlinyje sužaidus vieną minute žengė į aikštę ir jos nepaliko iki pat mačo pabaigos.

23-ejų metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas trenerio pasitikėjimą išnaudojo su kaupu – pelnė 11 taškų (9/10 baudos.), atkovojo 14 kamuolių, o atlikęs 7 blokus užfiksavo karjeros rekordą.

Priekinės linijos žaidėjas surinko 27 naudingumo balus. Lietuviui iki geriausio sezono rezultato pritrūko vos trijų naudingumo balų.

Tai buvo jau 20-asis krepšininko dvigubas dublis šį sezoną. Tai geriausias ketvirtąjį sezoną NBA lygoje žaidžiančio lietuvio pasiekimas.

Negana to, būtent Valančiūnas ramiai rinko taškus nuo baudų metimų linijos, kai lemiamose minutėse sprendėsi rungtynių likimas. Lietuvis per paskutines 2 minutes ir 36 sekundes realizavo visas 6 baudas, taip surinkdamas 6 iš 10 komandos paskutinių taškų.

Krepšininkui šiame susitikime trūko tik taiklumu iš žaidimo. Valančiūnas įmetė tik vieną dvitaškį iš penkių, tačiau vienintelis dvitaškis buvo pelnytas dėjimu, kuris jau mačo pradžioje pakėlė visus komandos draugus, sėdėjusius ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Epizodo video:

Valančiūno pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (6)
mazvaikis kaunietis2
o as kai Rytas pralaimi labai megstu pasmaukyti :)

--
2016-04-02
+1
MIRKA3
Vistiek B ivertino Raptorsrepublic.
2016-04-02
Spurs be pagrindinio startinio penketo zais, tai pries bobana nelabai skaitosi "ko vertas is tikro"