Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta
Eliminavę vieną aukščiau buvusią komandą, Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ krepšininkai yra pasiruošę tai pakartoti ir ketvirtfinalyje. Tai Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai įrodė pirmosiose NKL ketvirtfinalio rungtynėse.

Jonaviškiai išvykoje pirmavo nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės ir 90:81 (20:15, 30:26, 20:21, 20:19) pranoko Šakių „Vyčio“ krepšininkus. Aikštės pranašumą perėmę Jonavos krepšininkai serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0 ir antrąsias rungtynes antradienį žais namie.

„Petrochema-Dextera“ reguliariajame sezone užėmė vos dešimtąją vietą, tačiau aštuntfinalyje 3-1 pranoko septintus buvusius „Telšius“. „Vytis“ reguliariajame sezone buvo antras ir pateko tiesiai į ketvirtfinalį, todėl prieš šį mačą turėjo beveik dviejų savaičių pertrauką.

Svečiai Šakiuose pirmavo nuo pat pirmojo metimo, o įpusėjus antrajam ketvirčiui pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 35:25.

Likusį rungtynių laiką „Petrochema-Dextera“ išlaikė saugią persvarą – kas kartą, kai šeimininkams pavykdavo priartėti iki 5-6 taškų, svečiai netrukdavo susigrąžinti dviženklę persvarą.

Paskutinį spurtą „Vytis“ surengė ketvirto kėlinio pabaigoje, kai priartėjo iki 77:83, tačiau tada nepavyko kelis kartus užpulti, o svečiai realizavo tris baudas ir vėl nutolo.

„Vytis“: Ignas Vaitkus 25, Karolis Brusokas 13, Ernestas Serkevičius 10.

„Petrochema-Dextera“: Tadas Sebežiovas 16, Henrikas Vorotnikovas ir Justas Vazalis po 14, Lukas Grabauskas 13, Ričardas Verbickas 12.