Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalių etape vienintele komanda, nepraradusia savo aikštelės pranašumo, tapo „Palanga“.

Pirmajame serijos mače palangiškiai namuose 74:70 (20:15, 21:19, 20:18, 13:18) palaužė Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkus.

Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0. Antrasis serijos susitikimas balandžio 5-ąją bus žaidžiamas sostinėje.

46 proc. taiklumu (13/28) iš toli atakavę šeimininkai kontroliavo žaidimą beveik visų rungtynių metu, tačiau įgyti įtikinamą persvarą jiems sekėsi sunkiai.

Po ilgosios pertraukos „Palanga“ sužaidė kelias sėkmingas atkarpas ir pabėgo 61:47, tačiau svečiai atsakė spurtu 8:0 ir prisivijo 55:61.

Iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms „Palanga“ atitrūko 71:63, bet ir vėl ne ilgam –vilniečiai paskutinę minutę prisivijo 68:71.

Vis tik laiko išsigelbėti „Perlui-MRU“ nepakako. Titusas Robinsonas ir Mindaugas Reminas paskutinėmis sekundėmis sumetė baudų metimus ir užtikrino pajūrio ekipai pergalę 74:70.

„Palanga“: Titusas Robinsonas 20 (11 atk. kam.), Mindaugas Reminas ir Reginaldas Simsas po 16.

„Perlas-MRU“: Tautvydas Pipiras 18, Tomas Galeckas 15, Margiris Normantas 11.

Deivis
Teisejavimas, tai ziaurus, is kur traukia tokius teisejus, 3sekundziu zonos jie nemato, zingsniu, akivaizdzios baudos, koju kisimai, stumimai, tokiems teisejams is naujo kursus reiketu praeit.