Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Sakramento „Kings“ (31-46) komandoje rungtyniaujantis buvęs žalgirietis Jamesas Andersonas sužaidė vienas geriausių rungtynių šį sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Puolėjas buvo arti dvigubo dublio, o jo atstovaujama „Kings“ svečiuose 115:106 (23:27, 35:32, 29:26, 31:18) pranoko Denverio „Nuggets“ (32-46) klubą.

Nuo suolo pakilęs Andersonas aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė bei surinko 16 naudingumo balus.

Willie  Cauley-Stein
PTS 14 | REB 9 | AS 3 | ST 1 | BS 2
„Kings“ po D.J. Augustino taiklių baudų metimų ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo minimalų pranašumą – 99:97.

Tačiau tuomet svečiai surinko šešis be atsako ir padidino savo persvarą iki aštuonių taškų – 105:97.

Likus žaisti pusantros minutės, Joffrey Lauvergne pataikė vieną baudą ir „Nuggets“ deficitas siekė keturis taškus – 106:110.

Kostas Koufosas kitoje atakoje atsakė dvitaškiu, Darrenas Collisonas pataikė baudą ir „Kings“ įgijo pergalingą persvarą – 113:106.

Sakramento komanda šiame susitikime vertėsi aštuoniais žaidėjais, iš kurių septyni surinko dviženklį taškų skaičių.

„Kings“ žaidė be savo lyderių DeMarcuso Cousinso ir Rajono Rondo.

„Nuggets“: Gary Harrisas 19, Emmanuelis Mudiay 15, Joffrey Lauvergne 15, Axelas Toupane'as 14.

„Kings“: Rudy Gay 25 (7/18 metimai, 9 atk. kam.), Sethas Curry 17, Willie Cauley-Steinas 14 (9 atk. kam.), Benas McLemore'as 14, Darrenas Collisonas 14 (4/13 metimai, 8 rez. perd.), Jamesas Andersonas 13 (8 atk. kam.), Kostas Koufosas 13.