Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Dar vieną netikėtą nesėkmę Italijos čempionate patyrė Manto Kalniečio atstovaujama Milano „Emporio Armani“ (20-6) ekipa. Ji svečiuose 71:78 (15:20, 23:20, 24:16, 9:22) nusileido Simo Jasaičio Kapo d'Orlando „Betaland“ komandai (11-15).

Antras pagal rezultatyvumą pralaimėjusiųjų gretose buvęs Mantas Kalnietis per 36 minutes pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud. mat.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Nugalėtojams netikėtumą padėjo sukurti naudingai rungtyniavęs Jasaitis, kuris ant parketo praleido 26 minutes ir per jas spėjo pelnyti 13 taškų (2/2 dvit., 3/6 trit.), atkovoti 6 kamuolius ir surinkti 16 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ryanas Boatrightas, kuris pelnė 20 taškų.

„Emporio Armani“ komandoje rezultatyviau už Kalnietį žaidė tik Rakimas Sandersas, kurio sąskaitoje buvo 17 taškų.