Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Donatas Motiejūnas ketvirtajame kėlinyje iš šalies stebėjo, kaip jo atstovaujama Hjustono „Rockets“ (38-39) ekipa siunčia į neviltį trečią geriausią Vakarų konferencijos komandą.

Kovoje dėl vietos atkrintamose varžybose svarbiose rungtynėse „Rockets“ namuose 118:110 palaužė Oklahomos „Thunder“ (53-24).

Pergalė prieš pajėgią Oklahomos komandą „Rockets“ krepšininkus ir toliau išlaiko konkurencinėje kovoje dėl vietos atkrintamosiose. Devintąją vietą Vakaruose užimanti Hjustono komanda turi vienu pralaimėjimu daugiau nei pagrindiniai konkurentai – „Jazz“ ir „Mavericks“ klubai.

James  Harden
PTS 41 | REB 4 | AS 9 | ST 3 | BS 1
Donatas Motiejūnas aikštėje praleido 19 minučių ir per jas pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Puolėjas iš Lietuvos savo taškų sąskaitą atidarė pirmojo kėlinio viduryje, kai sulaukęs Jameso Hardeno rezultatyvaus perdavimo realizavo dvitaškį. Tačiau tai Motiejūnui kartu buvo ir paskutinieji taškai – vėliau pro šalį skriejo visi trys tolimi metimai bei dar du dvitaškiai.

Lemtingus rungtynių įvykius ketvirtajame kėlinyje Motiejūnas stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

O tuomet mačo įtampa pasiekė aukščiausią tašką. Iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei 7 minutėms, Serge'as Ibaka realizavo baudos metimus ir „Thunder“ persvara pakilo iki penkių taškų (95:90).

Visgi netrukus sėkmingus išpuolius surengė Corey Breweris, K.J. McDanielsas ir Hardenas, o po taiklaus Patricko Beverley tolimo metimo „Rockets“ sugebėjo persverti rezultatą (104:102).

Kraujo skonį pajutę Teksaso krepšininkai netrukus varžovams sudavė dar keletą smūgių ir Beverley įdėjus kamuolį į krepšį, skirtumas šoktelėjo iki aštuonių (112:104).

Pastarasis „Rockets“ išpuolis buvo lemiamas – vėliau vykę pavieniai „Thunder“ krepšininkų mėginimai pelnyti taškus šeimininkams grėsmės nebekėlė ir J.B. Bickerstaffo auklėtiniai iškovojo pergalę.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (9 rez. perd.), Trevoras Ariza 18, Patrickas beverley 12, K.J. McDanielsas 10.

„Thunder“: Kevinas Durantas 33 (8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 23 (13 atk. kam., 9 rez. perd.), Enesas Kanteris 16.