Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalyje revanšą už nesėkmę pirmajame serijos mače pasiekė Šakių „Vytis“.

Nerijaus Zabarausko auklėtiniai po permaningos ir atkaklios kovos 67:60 (19:20, 14:3, 18:22, 16:15) pranoko Jonavos „Petrochemą-Dexterą“.

Per antrąjį kėlinį varžovams vos 3 taškus įmesti leidę „Vyčio“ krepšininkai serijos iki trijų pergalių rezultatą išlygino 1-1.

Sėkmingojo antrojo kėlinio dėka šakiškiai po ilgosios pertraukos atitrūko net 39:23, tačiau šeimininkai neketino nuleisti rankų.

Ketvirtajame kėlinyje „Vytis“ prarado net tris savo startinio penketo žaidėjus, kurie surinko po 5 asmenines pražangas. Tuo pasinaudojusi „Petrochemos“ ekipa prisivijo 55:56.

Vis tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis sėkmė lydėjo Karolio Brusoko vedamus svečius, kurie atlaikė varžovų šturmą ir pasiekė pergalę.

„Petrochema-Dextera“: Henrikas Vorotnikovas 14, Ričardas Verbickas 12 (1/10 trit.), Lukas Grabauskas 10, Vytautas Kružas 6.

„Vytis“: Karolis Brusokas 17 (10 atk. kam.), Dominykas Domarkas 12 (10 atk. kam.), Ignas Vaitkus, Ernestas Serkevičius ir Paulius Beliavičius po 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
SecurityNepakrito Jonavos komandai,baudų metimai vėlgi koja pakišo,namuose žaidžiant jautėsi žaidėju įtampa ,Šakiuose įmanoma laimėt,ka jau jie ir įrodė ,o paskui namie damust Šakių grybus.Sekmes kaimynas--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

O tu grybas ziuriu aiskiaregys busi? Ten laimesim po to damusim, nejuokink.