Lenkijos vyrų krepšinio čempionato finalo serijoje – lygiosios. Sekmadienį (05.22) Vloclaveko "Anwil" namuose sutriuškino Sopoto "Prokom Trefl" krepšininkus 77:57 (23:17, 14:19, 23:22, 17:9) ir išlygino serijos rezultatą iki keturių pergalių 2-2.

"Anwil" ekipos lietuvių indėlis į pergalę buvo kur kas solidesnis nei tautiečių iš "Protkom Trefl". Gintaras Kadžiulis per 20 aikštėje praleistų minučių pelnė 11 taškų (3/3 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 2/2 baudų), po krepšiu sugriebė vieną kamuolį, tačiau po kartą suklydo ir pažeidė taisykles.

Tomas Nagys prie pergalės prisidėjo 7 taškais (2/4 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 3/4 baudų), po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, perėmė 1 kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

Kęstutis Marčiulionis aikštelėje nepasirodė.

"Anwil": Dušanas Jeličius 13 taškų, Gatis Jahovičas 6.

Sopoto klubui iš lietuvių taškus pelnė tik Tomas Pačėsas, per 30 minučių surinkęs 6 taškus (0/1 dvitaškių, 2/7 tritaškių), po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Tomui Masiuliui per 21 minutę taškų pelnyti nepavyko, tačiau po krepšiais lietuvis atkovojo 4 kamuolius, padarė 2 klaidas ir 3 kartus prasižengė.

Darius Maskoliūnas per 9 minutes taškų taip pat nepelnė, tačiau po krepšiais lietuvis atkovojo 3 kamuolius bei 2 kartus prasižengė.

"Prokom Trefl": Filipas Dylewiczius ir Goranas Jagodnikas po 14 taškų, Adamas Wojčikas 13, Istvanas Nemethas 7.

Penktosios serijos rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Sopote.
2005-05-23 12:30
Sopoto klubo lietuviai išvs degradave...