Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Antrąja Europos taurės finalo dalyve tapo Stambulo „Galatasaray“, kuri į šį etapą žengė net ir po pralaimėjimo Las Palmose rezultatu 81:94 (29:27, 15:21, 13:19, 19:23, 4:5).

Turkai po pirmųjų rungtynių su Las Palmo „Gran Canaria“ komanda turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau antroje dvikovoje po 40 minučių ispanai pirmavo 90:76, todėl ekipos turėjo žaisti pratęsimą.

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei Errickas McCollumas pataikė abu baudų metimus ir bendras dviejų rungtynių rezultatas vėl tapo lygus.

Įžaidėjas likus 17 sekundžių pataikė vieną baudą ir išvedė savo komandą į priekį, o lemiamoje atakoje Alberto Oliverio metimą blokavo Vladimiras Micovas.

Finale „Galatasaray“ susitiks su Strasbūro IG krepšininkais, kurie tik po dramatiškos kovos susitvarkė su Trento „Dolomiti Energia“ ekipa.

„Gran Canaria“: D.J. Seeley 23 (4/5 trit.), Alenas Omičius 16 (7 atk. kam.), Kevinas Pangosas 14 (3/5 trit.).

„Galatasaray“: Vladimiras Micovas 21 (7/8 baudos, 7 atk. kam.), Errickas McCollumas 14, Stephane‘as Lasme 11, Sinas Guleras ir Chuckas Davisas po 9.