Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ NKL ketvirtfinalio rungtynėse susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Suvalkijos sostinės klubas trečiosiose serijos rungtynėse namuose 81:63 (22:14, 14:19, 25:14, 20:16) įrodė savo pranašumą prieš  Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkus.

Po šio susitikimo serijos rezultatas tapo 2-1. Į finalinį ketvertą „Sūduva-Mantinga“ gali žengti jau šeštadienį Klaipėdoje, kur vyks ketvirtasis serijos mačas.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Suvalkiečiai pirmąjį ketvirtį laimėjo 22:14 ir įgijo saugesnį pranašumą. Tiesa, antrajame kėlinyje klaipėdiečiai jį kiek sušvelnino ir komandos ilsėtis išėjo trijų taškų skirtumui (33:36).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet rezultatui esant 38:38, šeimininkai spurtavo 14:0 ir mačo nugalėtojas tapo aiškus.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Daukšys 17, Marius Valukonis 16, Dovis Bičkauskis 15 (8 rez. perd.), Gintautas Matulis 11, Donatas Sabeckis 10.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Rytis Biliartas 18 (9 atk. kam.), Deividas Keburys 15, Viktoras Chodosovskis 9 (11 atk. kam.).