Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Antrą kartą iš eilės laimėjusi Šakių „Vyčio“ komanda atsidūrė per žingsnį nuo NKL finalo ketverto. Ketvirtfinalio rungtynėse namie Nerijaus Zabarausko auklėtiniai 86:82 (24:22, 20:22, 24:19, 18:19) palaužė Jonavos „Petrochemą-Dexterą“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Ketvirtosios serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Jonavoje.

„Vytis“ laikė vadžias savo rankose praktiškai visas rungtynes, tačiau po Tomo Milinsko dvitaškio prasidėjus ketvirtam kėliniui svečiai priartėjo iki 67:68. Šakiečiai į tai atsakė pergalingu spurtu.

Paulius Beliavičius smeigė tolimą metimą ir inicijavo spurtą 8:0, po kurio šeimininkų persvara išaugo iki 76:67.

„Petrochema-Dextera“ lengvai nesudėjo ginklų ir priešpaskutinę mačo minutę dar priartėjo iki 77:80. Paulius Beliavičius kitoje aikštės pusėje nepataikė iš toli, bet Karolis Brusokas atsikovojo kamuolį ir pelnė taškus iš po krepšio.

„Petrochema-Dextera“ įstrigo kitoje aikštės pusėje ir „Vytis“, taikliai mesdamas baudas, išsaugojo pergalę.

„Vytis“: Dominykas Domarkas 23, Karolis Brusokas 22 (12 atk. kam.), Paulius Beliavičius 12, Marijus Užupis 10.

„Petrochema-Dextera“: Tomas Milinskas 21, Henrikas Vorotnikovas 17, Tadas Sebežiovas ir Justas Vazalis po 12.

.
Tiesiog daugiau talento ir rezervu turi Vytis, net nesuzaidus vienam is lyderiu yra kas gali patraukti i prieki. Jonavos kovingumas bei gynyba pavyzdys visiems turetu buti.