Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Los Andželo „Clippers“ (51-28) vyriausiasis treneris Docas Riversas leido pailsėti net keturiems savo lyderiams, tačiau tai jo kariaunai nesutrukdė pasiekti pergalės.

Kalifornijos sostinės ekipa svečiuose per pratęsimą 102:99 (25:26, 22:26, 29:20, 18:22, 8:5) palaužė kovą dėl išlikimo tęsiančią Jutos „Jazz“ (39-40) komandą.

Cole  Aldrich
PTS 21 | REB 18 | AS 2 | ST 5 | BS 1
Paskutinę ataką pratęsime rezgę turėjo galimybę persverti rezultatą. Iniciatyvos ėmėsi Jamalas Crawfordas, o jo staigus tritaškis per varžovo rankas buvo taiklus ir nuščiuvę „Jazz“ sirgaliai stebėjo triumfuojančius „Clippers“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse „Clippers“ vairininkas Riversas nusprendė verstis be J.J. Redicko, Chriso Paulo, DeAndre Jordano bei Blake'o Griffino paslaugų.

„Jazz“ ekipos negelbėjo net ir po 50 rungtynių pertraukos sugrįžęs šeivikaulio lūžį išsigydęs Alecas Burksas. Aikštelėje jis praleido 13 minučių ir per jas pelnė 11 taškų.

Pergalės atveju, dėl vietos atkrintamosiose kovojanti „Jazz“ ekipa būtų iki minimumo sumenkinusi pagrindinių konkurentų – Donato Motiejūno atstovaujamos Hjustono „Rockets“ ekipos šansus.

Abiems komandoms reguliariajame sezone liko sužaisti po 3 rungtynes, tačiau „Jazz“ vis dar turi viena pergale daugiau (39).

„Jazz“: Gordonas Haywardas 24 (15 atk. kam.), Shelvinas Mackas ir Rodney Hoodas po 13, Derrickas Favorsas 11.

„Clippers“: Jamalas Crawfordas 30, Cole'as Aldrichas 21 (18 atk. kam.), Jeffas Greenas ir Paulas Pierce'as po 18, Pablo Prigioni 13 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).