Nuotr.: LaPresse
Nuotr. LaPresse

Mindaugas Kuzminskas sužaidė geriausias sezono rungtynes, tačiau tai nepadėjo Malagos „Unicaja“ (14-13) komandai pratęsti pergalių serijos Ispanijos pirmenybėse.

Lietuvos rinktinės puolėjas surinko 31 naudingumo balą, o Joano Plazos treniruojama „Unicaja“ išvykoje 84:91 (26:18, 16:19, 23:26, 19:28) nusileido buvusio „Lietuvos ryto“ legioneriaus Nicolaso Laprovittolos vedamai Madrido „Movistar Estudiantes“ (7-20) ir patyrė pirmąją nesėkmę po keturių pergalių paeiliui.

Kuzminskas aikštėje praleido 35 minutes, per kurias pelnė 26 taškus (4/6 dvitaškiai, 5/5 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas bei 2 sykius prasižengė.

Madrido klubo gretose žibėjęs Laprovittola per 28 minutes į „Unicaja“ krepšį įmetė 29 taškus (3/6 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

„Movistar Estudiantes“: Nicolas Laprovittola 29, Nacho Martinas 16 (9 atk. kam.), Diamonas Simpsonas 12.

„Unicaja“: Mindaugas Kuzminskas 26 (5/5 trit.), Nemanja Nedovičius 17, Kenny Hayesas 9.

Atrinkti (0) Visi (7)
Gynyba
kazlauskas nusodins kuzia padarys klaida ir sius ant suolo, nes svarbiausia gynyba, taip kad kazkas kas cia sake kad rio duos vaizdu tai nesitiki... prie kazlo spindi gynybiniai zaidejai renkantys kamuolius tokie kaip maciulis..
2016-04-10
+2
djgafferKuzia įrodė,kad jei duosi jam dauiau laiko,tai ir primėtys nemažai taškų.Gaila tik,kad komanda šį kartą pralaimėjo.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

o jam dar įrodinėti tą reikėjo?

Tas aišku nuo pat pirmų sezono rungtynių.
2016-04-10
-3
Kuzia įrodė,kad jei duosi jam dauiau laiko,tai ir primėtys nemažai taškų.Gaila tik,kad komanda šį kartą pralaimėjo.