„Jazz“ prarado aštuntąją Vakarų konferencijos vietą Nuotr.: AFP – Scanpix
Sethas Curry sužaidė karjeros rungtynes Nuotr.: AFP – Scanpix
Jeremy Linas skandino Bostono klubą Nuotr.: AFP – Scanpix
„Celtics“ susikomplikavo galimybes atkrintamosiose varžybose turėti namų pranašumą Nuotr.: AFP – Scanpix
Joshas Huestis ir Marcelinho Huertas kovoja dėl kamuolio Nuotr.: AFP – Scanpix

Klivlando „Cavaliers“ ir Dalaso „Mavericks“ atokvėpis, neįprastas Russello Westbrooko trigubas dublis bei Setho Curry karjeros rungtynės – tai ir daugiau – balandžio 12-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Balandžio 12-osios NBA pulsas

VIENA KOJA. Prieš kelias dienas itin nepavydėtinoje situacijoje dar buvusi Hjustono „Rockets“ komanda – viena koja atkrintamosiose varžybose. Dviejų iš eilės Jutos „Jazz“ nesėkmių sulaukusi ir pati dvi pergales iškovojusi Donato Motiejūno komanda išstūmė Quino Snyderio auklėtinius iš aštuntosios Vakarų konferencijos vietos. Norėdami patekti į atkrintamąsias varžybas, „Rockets“ paskutiniame mače turi nugalėti Sakramento „Kings“ arba tikėtis „Jazz“ pralaimėjimo prieš Los Andželo „Lakers“.

15. „Jazz“ situaciją stipriai sukomplikavo Dalaso „Mavericks“ ekipa, kuri Solt Leik Sityje triumfavo 101:92 bei šios pergalės dėka tapo 15-ąja komanda, užsitikrinusia vietą šio sezono atkrintamosiose varžybose. Septintąją vietą Vakaruose užimsiantys „Mavericks“ atkrintamosiose varžybose dalyvaus 15-ąjį kartą per pastaruosius 16 metų.

Į VIENĄ KREPŠĮ. Vašingtono „Wizards“ rungtynių baigtį Brukline nulėmė jau per pirmas keturias jų minutes. Sostinės ekipa susitikimą pradėjo fantastiškai spurtuodama 20:0. Ilgai kelių link krepšio neradusiam „Nets“ klubui vėliau pavyko deficitą panaikinti, tačiau pergalę šventė „Wizards“.

PIRMA VIETA. Klivlando „Cavaliers“ galiausiai užsitikrino pirmąją vietą Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje. Priešpaskutinėse sezono rungtynėse Tyronno Lue auklėtiniai pranoko Atlantos „Hawks“ ir su 57 pergalėmis tapo nebepavejami. Į pergalę Klivlando klubą vedė įspūdingai žaidęs Kyrie Irvingo ir vien per trečiąjį kėlinį 19 taškų pelniusio LeBrono Jameso tandemas.

PASKUTINĖ IŠVYKA. Kobe Bryanto karjeroje liko vienerios rungtynės. Praėjusią naktį Los Andželo „Lakers“ ikona paskutinį kartą rungtyniavo varžovų arenoje, kur jo komanda 79:112 neprilygo Oklahomos „Thunder“ ekipai. Bryanto pradžia buvo daug žadanti – vien per pirmąjį kėlinį jis surinko 13 taškų, tačiau per likusius tris kėlinius pasižymėti jam nebepavyko.

GREITAS TRIGUBAS DUBLIS. Dar įspūdingesnis šiose rungtynėse buvo Russello Westbrooko startas. „Thunder“ įžaidėjas savo 18-ąjį sezono trigubą dublį sugebėjo atlikti per pirmąją susitikimo pusę, po kurios jis jau buvo pelnęs 11 taškų, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų. Užfiksuoti trigubą dublį per du kėlinius nėra pavykę nė vienam žaidėjui nuo 2002-2003 metų sezono.

TRAGIŠKAS KĖLINYS. Bostono „Celtics“ namuose negalėjo pasipriešinti turnyrinės lentelėms kaimynams Šarlotės „Hornets“ dėl siaubingai sužaisto antrojo kėlinio, kurį Brado Stevenso auklėtiniai pralaimėjo net 13:39. Šiame ketvirtyje vos 14 proc. taiklumu (3/22) krepšį atakavę šeimininkai varžovams leido surengti spurtą 3:31 ir padėti pamatus pergalei.

BROLIS. Ilgai vietos sau NBA lygoje neradęs Stepheno Curry brolis Sethas šį sezoną įsitvirtino Sakramento „Kings“ komandoje, o praėjusią naktį sužaidė geriausias karjeros rungtynes. Pirmą kartą daugiau nei 30 minučių ant parketo praleidęs bei pirmąjį savo dvigubą dublį atlikęs 25 metų gynėjas akistatoje su Fynikso „Suns“ pelnė 20 taškų, atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 3 kamuolius.

• NBA statistikos lyderius rasite paspaudę čia.
  • Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.

Dienos akimirka:

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus vienam mačui, „Jazz“ prarado aštuntąją Vakarų konferencijos vietą