Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Eurolygos čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ klubas prestižinio Senojo žemyno turnyro ketvirtfinalio starte neišnaudojo turkų suteiktų dovanų ir atkrintamąsias pradėjo nesėkme Stambule.

Jono Mačiulio atstovaujama Ispanijos sostinės ekipa pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose 69:75 (11:15, 18:26, 23:12, 17:22) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ komandai ir serijoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 0-1.

Bogdan  Bogdanovic
PTS 17 | REB 4 | AS 5 | ST 1
Iki susitikimo pabaigos likus pusantros minutės, Bogdanas Bogdanovičius pataikė iš toli ir padidino šeimininkų pranašumą iki aštuonių taškų (72:64).

Netrukus Gustavo Ayonas realizavo abu baudų metimus, tačiau kitoje atakoje Bogdanovičius suklydo, bet nei Jaycee Carrollas, nei Rudy Fernandezas visiškai laisvi nepataikė iš toli ir nepasinaudojo atsiradusia proga priartėti.

Vėliau, iki mačo pabaigos likus minutei, Madrido klubas sugebėjo pataikyti tritaškį ir perpjauti savo deficitą iki trijų taškų (69:72). Visgi lemiamas čempionų šturmas neįvyko. Prie baudų metimų linijos stoję Turkijos ekipos žaidėjai neklydo ir kelias link išsigelbėjimo svečiams buvo užkirstas.

Antroje susitikimo dalyje „Real“ klubas sugebėjo panaikinti keturiolikos taškų skirtumą – antrąjame kėlinyje „Fenerbahce“ pirmavo 36:22.

Pralaimėjusiųjų gretose Mačiulis ant parketo praleido 12 minučių, per kurias spėjo surinkti 3 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud. met.), atkovoti kamuolį, atlikti rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengti.

„Fenerbahce“: Kostas Sloukas ir Bogdanas Bogdanovičius po 17, Ekpe Udohas 10.

„Real“: Felipe Reyesas 13, Sergio Rodriguezas ir Sergio Llullas po 12, Rudy Fernandezas 10.

Tu turbūt juokauji?? koks čia trileris?? vieni vartai kai varžovai turi 3 MVP - 1 ant suolo Lasso ir 2 Sergėjus (Rodriguez ir Lull (07 3pt...))....