Nuotr.: Fotodiena.lt/W.Figurski
Nuotr. Fotodiena.lt/W.Figurski

Mantas Česnauskis Lenkijoje sužaidė geriausias sezono rungtynes, tačiau jo komandai to nepakako. Donaldo Kairio treniruojama Slupsko „Energa Czarni“ (20-9) išvykoje 76:89 (21:23 22:14 10:20, 23:32) krito prieš Dombrovos Gurničos MKS (13-17).

Pralaimėjusių gretose Česnauskis per 21 minutę pelnė 16 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 4/4 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, kartą prasižengė ir išprovokavo 2 pražangas. Tai buvo rezultatyviausios jo sezono rungtynės.

Kitose rungtynėse skaudžią nesėkmę patyrė Mindaugo Budzinausko vadovaujama Starogrado „Polpharma“ (10-17), kuri svečiuose tik per pratęsimą 70:79 (26:17, 11:18, 12:15, 13:12, 8:17) nusileido Gdynės „Asseco“ (16-13) krepšininkams.

Budzinausko auklėtinis Martynas Paliukėnas per 41 minutę pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 1/5 trit., 1/1 bauda), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 5 kamuolius, triskart prasižengė ir išprovokavo 1 pražangą.